Atestowane place zabaw

 

Każde dziecko lubi się bawić i kiedy ma już około czterech lat, to z wielką ochotą idzie na plac zabaw. Znajdują się one najczęściej w publicznych parkach, osiedlowych działkach, lub wydzielonych zielonych terenach.

Z czego są wykonane dziecięce place zabaw?

plac zabaw z atestemDzieci potrzebują przestrzeni i miejsca do zabawy. Kiedy są małe, to wystarcza im własny pokój, zabawki i obecność rodzica. Jednak kiedy maluch zaczyna chodzić i bardziej interesować się światem, a do tego jest coraz sprawniejszy fizycznie, to potrzebne jest mu miejsce, gdzie się do woli wyszaleje. Najlepszym miejscem jest plac zabaw z atestem, gdzie zamontowane sprzęty są bezpieczne i wielokrotnie sprawdzane pod kątem dzieci i tego co mogą zrobić w trakcie zabawy. Najbezpieczniejsze są drewniane i też takie najczęściej możemy spotkać w dużych miastach. Dla najmłodszych dzieci znajdziemy place zabaw wykonane ze specjalnego tworzywa, które jest wyjątkowo odporne i lekkie. Dzieci uwielbiają się huśtać, więc nie może na placu zabraknąć tej atrakcji. Huśtawki z atestem posiadają niezbędne zapięcia i zabezpieczenia, dzięki którym możemy w nich posadzić bardzo małe dziecko. Drewno, z którego są place zabaw, to deski dębowe, bądź sosnowe i są pomalowane specjalnym impregnatem, który zabezpiecza je przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Są też odpowiednio wygładzone, aby maluchy nie wbiły sobie drzazgi, oraz posiadają zaokrąglone rogi dla bezpieczeństwa. Drewniany plac zabaw możemy sobie także zamówić u producenta i zamontować w ogrodzie.

Każde dziecko z pewnością by chciało mieć u siebie na podwórku, albo w ogrodzie mini plac zabaw, na którym by spędzało każdą wolną chwilę. Maluchy uwielbiają aktywnie spędzać czas na zabawie, więc takie miejsce byłoby dla nich prawdziwym rajem.