Będę polecać bukiety z mojej ulubionej kwiaciarni

Na ślubie miałam piękny bukiet. Zamówiłam go w mojej ulubionej kwiaciarni, która znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania. Wiele razu zamawiałam w kwiaciarni różne bukiety na urodziny czy imieniny i wiedziałam, ze jeśli kiedyś będę brała ślub to także tam złożę zamówienie na bukiet. 

Miałam piękny bukiet ślubny

bukiety ślubne wrocławBukiety ślubne wrocław można kupić w różnych cenach,. generalnie wiele kwiaciarni kiedy dowiaduje się, że bukiet ma być przygotowywany na ślub to liczy sobie większą cenę. W kwiaciarni, w której ja dokonywałam zamówienia nie preferuje się takich rozwiązań. Pani, która szykuje bukiety tak samo wycenia swoją pracę. Kwiaty, które umieszcza w bukiecie były i są zawsze świeże. Mój bukiet ślubny, który zamówiłam był przepiękny. Składał się z kolorowych, małych gerberów. Łodygi były obwiązane białą. błyszczącą wstążką a na dole były wpięte piękne białe szpilki. Bukiet ślubny wyglądał bardzo elegancko. Wiele osób w trakcie wesele pytało się mnie gdzie go kupiłam. Informowałam wszystkich ciekawych gdzie można skorzystać z tak pięknych bukietów. Na pewno zawsze będę polecała usługi mojej ulubionej kwiaciarni. Cena bukietu ślubnego nie była wygórowana. Zapłaciłam praktycznie za niego nie wiele więcej jak za bukiet urodzinowy. Cieszę się, że tak mi się udało. Zdecydowałam się także w tej samej kwiaciarni na zamówienie ozdób na samochód, którym jechałam do ślubu. Nie zachowałam bukietu na pamiątkę. Uważam, ze suszone kwiaty nie wyglądają już tak pięknie.

Mam za to na pamiątkę swój bukiet na wielu zdjęciach ze ślubu. Bukiet ślubny towarzyszył mi w kościele a także w trakcie sesji na drugi dzień. kwiatki idealnie pasowały do mojej białej sukni i kolory kwiatów na zdjęciach pięknie wyglądają. Lubię oglądać zdjęcia ślubne i wracać wspomnieniami do tego ważnego dla mnie dnia.