Bike hotel, czyli hotele dla rowerzystów

Ostatnio zmieniałem pracę. Czułem, że w miejscu w którym się znajduję już nie pójdę do przodu. Dodatkowo mój zapał i zaangażowanie w obowiązki były dosyć niefajnie traktowane przez moich kolegów, którzy przychodzili po prostu na osiem godzin do pracy. W nowym miejscu spotkałem się z zupełnie innym, ciepłym podejściem do mnie. 

Wyjazd integracyjny do bike hotelu w górach 

bike hotel w górachKiedy wszedłem do biura zauważyłem wśród kolegów ogromne poruszenie. Zainteresowany od razu zapytałem o co chodzi, co się stało.Chłopacy powiedzieli mi, że firma w której przyszło mi pracować co jakiś czas organizuje wypady w ramach integracji. Przez pewien czas były one zupełnie zawieszone – wiadomo – była pandemia. Wszyscy obawiali się tego, co będzie dalej. Dodatkowo hotele były zamknięte, nie dało się nigdzie pojechać. Teraz jednak wyjazd był prawdziwą atrakcją i jak powiedzieli moi nowi koledzy prawdziwą odpowiedzią na ich prośby. Okazało się, że prosili oni przełożonych aby wznowić wyjazdy – wszak do zespołu dołączyło w ostatnim czasie sporo nowych osób. Ale chodziło im o to, by te wyjazdy były jak najbardziej aktywne. Dlatego też szefowie zdecydowali, że spełnią prośbę. Poruszenie było związane z miejscem, które zostało wybrane na naszą integrację – bike hotel w górach. Jak powiedział jeden z kolegów, którzy w wolnym czasie sporo jeździł rowerem jest to prawdziwa gratka dla rowerzystów.

Hotel ten był przyjazny osobom, które przemierzają świat na dwóch kółkach – posiadał nie tylko garaż dla rowerów. W skład hotelu wchodził również mały warsztat, gdzie można było ewentualnie dokonać jakiś drobnych napraw. Cieszyłem się na taką typowo męską przygodę, jednak zestresowałem się, że nie mam roweru. Zupełnie niepotrzebnie, bo przy hotelu jest profesjonalna wypożyczalnia.