Buty ortopedyczne córki

Zniekształcenie stopy u mojej córki zostało wykryte nagle. Przez długi czas w ogóle nie było widać, że z jej prawą stopą dzieję się coś złego. Mimo, że zniekształcenie pojawiło się tak późno, to zostało ono wykryte na czas, a więc uda nam się te zniekształcenie wyleczyć. Córka od kilku miesięcy nosi buty ortopedyczne, które koryguje wadę w jej prawie stopie.

Obuwie ortopedyczne dla dziewczynek może być ładne

buty ortopedyczne dla dziewczynekPrzyznam się, że zanim kupiłam pierwsze buty ortopedyczne byłam dość zestresowana. Nie wiedziałam jeszcze wtedy jak dokładnie takie buty działają, a więc nie byłam pewna czy na pewno pomogą mojej córce. Oprócz tego po prostu bałam się, że buty te będą brzydkie. To głupie. Na szczęście okazało się, że buty ortopedyczne dla dziewczynek są w sklepach dostępne w całkiem ładnym dizajnie. Buty te wyglądają dość specyficznie, ponieważ zawsze jest to trochę wyższy but, nawet w przypadku sandałów, ale dzięki temu stopa córki jest zawsze ustabilizowana. Pierwszymi butami córki były właśnie sandałki w pięknym różowym kolorze z motywami kwiatowymi. Buty te były wykonane ze skóry koziej, a więc były niesamowicie miękkie, z każdej strony. Sandały te stały się już córce za małe, ale nadal ma jej w domu. Ostatnio udało mi się kupić w promocji naprawdę fajne buty ortopedyczne, a mianowicie granatowe półbuty w malutkie białe kropki. Buty wiązane są na różowe sznurowadła, co super kontrastuje z granatowym kolorem.

Obuwie ortopedyczne nie jest tanie, to fakt. Ale najważniejsze jest zdrowie dziecka, a wiec inwestuję w takie buty, które idealnie dopasowane są do stopy córki. Gdybym kupowała za duże buty to mijałoby się to z celem, bo jej zniekształcenie stopy na pewno by się nie wyleczyło. Ogromnie cieszę się, że na rynku można kupić obuwie dla dziewczynek, które ma ładny dizajn.