Cena za logo

 

Posiadanie bardzo dobrego logo marzyło się w naszej firmie już od wielu lat, gdyż raczej nigdy nie mieliśmy doświadczenia w tworzeniu tego rodzaju rzeczy, a tym bardziej ich zleceniu do profesjonalnych firm. Dlatego też nie chcieliśmy się za to zabrać na początku.

Kontakt z agencją w sprawie logo

projektowanie logo cena

Po kontakcie z jedną z większych agencji reklamowych, która działała w naszym mieście dowiedzieliśmy się, że samo logo to jeszcze nie koniec pracy, a trzeba zaprojektować całą księgę znaku, która będzie mówiła o tym, jakie wersje kolorystyczne można wykorzystywać przy konkretnych materiałach reklamowych, np. umieszczając takie logo na stronie. Jak widać kwestii było bardzo wiele, jednakże pracownik wybranej przez nas agencji bardzo dokładnie wytłumaczył nam, na czym polega projektowanie logo i już za parę dni mogliśmy oglądać wstępny projekt tego, jak agencja widzi, żeby logo wyglądało. Kiedy tylko zobaczyliśmy pierwszy projekt wiedzieliśmy, że podjęliśmy dobrą decyzję odnośnie firmy do współpracy. Projektowanie logo cena była bardzo atrakcyjna i mogliśmy pozwolić sobie na najbardziej rozbudowaną opcję projektowania logo, czyli na pełną księgę znaków, którą później na pewno będzie dobrze wykorzystywana przy produkcji np. ulotek reklamowych, czy katalogów. Gotowe logo zamierzaliśmy zamieścić na naszej stronie internetowej, gdzie prezentowałoby się bardzo okazale w oczach klientów, którzy od razu wiedzieliby, że mają do czynienia z profesjonalną firmą, która z całą pewnością podejdzie do realizacji różnorodnych zleceń w pełni profesjonalnie. Dowiedzieliśmy się także, że nieważne, czy logo ma być mniejszych rozmiarów, czy może to być logo znacznie większe – i tak cena będzie bardzo podobna.

Praca projektantów logo polega przede wszystkim na określeniu potrzeb klienta oraz ich realizacji w jak najlepszy sposób. Jedyne, co musieliśmy zrobić to przyjść do agencji reklamowej oraz poprosić o wycenę i podać, w czym nasza firma się dobrze czuje oraz w czym się specjalizuje.