Coach zespołowy – skutecznie

Kilka lat temu, dokładnie nie mogę określić tego czasu. Będzie to pewnie mniej więcej siedem do ośmiu lat, musiałam zmienić sobie pracę. Poszukiwania całkiem nowego zajęcia nie szły mi najszybciej. W ostateczności postanowiłam, że zostanę coachem i będę trenować różne zespoły. 

Skutecznie i szybko z coachem zespołowym

skuteczny coaching zespołowyBardzo długo szukałam nowej pracy zanim postanowiłam, że zostanę coachem zespołowym dla wielu osób. Wpadłam na ten pomysł całkiem przypadkowo. Taki skuteczny coaching zespołowy jest dobry dla wielu dyscyplin. Dlaczego jednak musiałam zmienić pracę i postanowiłam zostać właśnie coachem? Otóż w omawianym czasie nastał bardzo duży kryzys ekonomiczny, który został spowodowany przez wielki krach na giełdzie papierów wartościowych. Za jego przyczyny można przyjąć stale rosnącą cenę jednej baryłki ropy naftowej. Postanowiłam wtedy, że muszę znaleźć nową pracę. Chodziło przede wszystkim o fakt, że zakład pracy, w którym wcześniej pracowałam miał zostać zlikwidowany przez kryzys. Po długich poszukiwaniach pracy trafiłam na kurs dla nowych coachów. N początku nie bardzo wiedziałam, czym jest ten zawód, jednak jak się okazało jest to zajęcie dla mnie stworzone. Bardzo przypadł mi do gustu cały kurs, który okazał się bardzo ciekawy. W toku sprawdzania swoich umiejętności okazało się, że radzę sobie najlepiej z całej grupy. Postanowiłam zaraz po stosownym kursie i zdaniu egzaminów zacząć przyjmować pierwszych klientów.

Jak się bardzo szybko okazało wiele osób poszukuje skutecznych coachów. Dostałam na samym wstępnie mojej nowej ścieżki kariery bardzo dużo propozycji pracy. Okazało się, że będę musiałam nawet podjąć współpracę z inną osoba lub zatrudnić coacha do mojej firmy, ponieważ sama nie jestem w stanie zrealizować wszystkich moich zamówień.