Czy można okleić samochód dostawczy?

Kupiliśmy kilka samochodów dostawczych do naszej firmy, jednakże nie mogliśmy pozwolić sobie na najnowsze modele, które również wyglądają bardzo atrakcyjnie, stąd też praktycznie na drugi dzień szukaliśmy innych możliwości na sprawienie, że samochód będzie wyglądał bardzo estetycznie i prezentował się dość okazale.

Jak poprawić wygląd samochodu?

oklejanie samochodów dostawczych w poznaniuPo długich poszukiwaniach stwierdziliśmy, że oklejanie samochodów dostawczych na pewno będzie dobrą możliwością z tego względu, że zarówno będzie pełniło funkcję zabezpieczającą lakier, a także będzie ładnie się prezentował taki samochód podjeżdżając po towar u klienta. Potrzebowaliśmy samochodów jedynie do transportu ciężkich rzeczy, dlatego baliśmy się, że oklejanie może nie dać rady, jednakże pracownik firmy zapewnił nas, że w takich przypadkach oklejanie samochodów dostawczych w poznaniu ma sens. Postanowiliśmy, że damy szansę lokalnej firmie, która zajmuje się takimi rzeczami, gdyż wyceniła ona najszybciej usługę, którą byliśmy zainteresowani, a także cała wycena przebiegła dość sprawnie i co najważniejsze nie będzie kosztowało nas to majątku. Inwestycja w samochody dostawcze i tak pochłonęła sporo pieniędzy, dlatego też nie zamierzaliśmy przeznaczać zbyt dużej kwoty na oklejanie samochodów dostawczych. Pracownik określił także termin odbioru naszych samochodów i bardzo nas zdziwiłom że praktycznie na drugi dzień mogliśmy odebrać już pierwszy pojazd i wykorzystywać go do realizacji codziennych obowiązków. Na pewno taka elastyczność przyda się w branżach, gdzie samochody dostawcze wykorzystywane są praktycznie codziennie i każda przerwa sporo kosztuje. Efekt był niesamowity.

Powierzchnia nadrukowania na folii była tak duża, że baliśmy się, że taka inwestycja pochłonie nas finansowo, lecz okazało się, że zapłaciliśmy naprawdę małe pieniądze za taki czas pracy, jaki musiał zostać poświęcony. Samochód do dzisiejszego dnia wygląda jak nowy.