Damskie złote bransolety

 

Piękna biżuteria jest atutem każdej kobiety. Jeden z cenniejszych kruszców, a jednocześnie najbardziej popularny to złoto. Biżuteria złota idealnie sprawdza się na co dzień oraz na większe wyjścia. Jest również bardzo uniwersalna i pasuje do każdego rodzaju stroju.

Noszenie złotej biżuterii zimą

szerokie złote bransoletki damskiePrzy każdego rodzaju biżuterii noszonej na co dzień najważniejszy jest umiar. Nie warto zakładać na siebie wszystkiego co posiadamy w swojej szkatułce. Biżuteria prezentuje się najlepiej kiedy jej ilość jest dopasowana do stroju oraz wyglądu kobiety. Większe wrażenie na pewno robi jeden piękny dodatek niż cała masa złota. Pięknie prezentują się długie złote kolczyki lub wisiorek. W zimie do swetrów typu oversize pasują również szerokie złote bransoletki damskie. Żółte złoto świetnie komponuje się z zimowymi kolorami. Idealnie współgra z typowo jesienno – zimowymi ubraniami w kolorach brązu, beżu, granatu, bordo, czerwieni oraz czerni. Zima to czas kiedy biżuteria może być nieco grubsza i bardziej wyrazista. Wynika to z faktu, że podczas zimnych dni decydujemy się na grubsze ubrania, wykonane z dzianin. Cienka biżuteria i drobne dodatki są bardziej widoczne i lepiej sprawdzają się w okresie letnim. Wtedy znacznie większa część ciała kobiety jest odkryta i drobna biżuteria pięknie się prezentuje. Złota biżuteria nigdy się nie starzeje. Z roku na rok i miesiąca na miesiąc pojawiają się nowe trendy, zarówno w biżuterii, makijażu jak i ubraniach.

Jednak złoto jest na tyle uniwersalną ozdobą, że nieważne jaka moda obecnie panuje założenie tego rodzaju dodatku nigdy nie będzie wpadką. Obecnie bardzo popularna jest biżuteria z tak zwanego ,,starego złota” oraz biżuteria w stylu vintage czyli nawiązująca wyglądem do mody naszych babć i prababć.