Dobry sklep BHP

 

Wiele lat przepracowałem na budowie. Znam tę branżę od podszewki. Kiedy o mały włos miałbym poważny wypadek, postanowiłem się wycofać z pracy na budowie. Stwierdziłem, że czas na nowy etap w moim życiu. Marzyłem o założeniu własnego biznesu, który byłby jednak powiązany, choć częściowo z moją wcześniejszą pracą. I tak oto wpadłem na założenie sklepu z artykułami BHP.

Świetnie wyposażony sklep BHP

Hurtownia BHPDługo nie musiałem zastanawiać nad tym, jaki biznes założę. Świetnie znałem się na artykułach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, szczególnie w branży budowlanej. W związku z pracą w tej branży od kilkunastu lat doskonale znałem się na tym, które artykuły są wysokiej jakości i dobrze się spisują podczas pracy. Hurtownia BHP, którą założyłem, stała się moim oczkiem w głowie. Moim priorytetem była wysoka jakość oferowanych produktów i ich dostępność. Nie chciałem nikogo zawieść, więc musiałem mieć na magazynie wszystko to, o co mogli poprosić mnie klienci. Prowadzenie tej działalności gospodarczej dawało mi dużo frajdy. Owszem, będąc szefem miałem na barkach bardzo dużą odpowiedzialność, aczkolwiek praca była dla mnie niesamowicie satysfakcjonująca. I bezpieczna, a to było dla mnie priorytetem. Nie mogłem dopuścić do sytuacji, że coś mi się stanie i moja rodzina zostanie sama. Byłem przecież odpowiedzialny nie tylko za firmę, ale i za siebie i swoich bliskich.

Prowadzenie hurtowni z artykułami BHP to świetny okres w moim życiu. Czuję, że robię coś naprawdę potrzebnego. Klienci bardzo sobie chwalą współpracę z moją firmą, co dodatkowo motywuje mnie do działania. Jestem teraz bardzo szczęśliwym człowiekiem, ponieważ zarabiam nieźle, czerpię z pracy satysfakcję i czuję, że daję tę radość innym. Codziennie chce mi się wstawać z łóżka z uśmiechem na twarzy!