Dywaniki do samochodów

Dywaniki samochodowe były moją pasją, z którą wiązałem przyszłość, a przynajmniej prowadzenie własnego punktu stacjonarnego, gdzie klienci ze względu na bardzo duży asortyment będa mogli z powodzeniem wybrać do swojego auta taki dywanik, który będzie bardzo dobrze pasował.

Dobre dywaniki do aut

dywaniki samochodowe ford mondeoMiałem w swojej historii wiele osób, które nie wiedziały do końca, jak powinno się dobrać dywanik samochodowy w taki sposób, aby pasował on idealnie. Wiedziałem bardzo dobrze, że dywaniki samochodowe powinny być wystawione na sprzedaż w różnych wersjach. Chciałem proponować swoim klientom bardzo kompleksową ofertę właśnie ze względu na rodzaj samochodu – inne dywaniki samochodowe będą do samochodów kombi ze względu na to, że takie auta są o wiele większe, a inne do samochodów typu hatchback. Co więcej, jako nieliczna firma w moim mieście sprzedająca takie dywaniki samochodowe posiadałem także dywaniki do samochodów dostawczych i ciężarowych, jednak póki co najlepiej się sprzedawały własnie te do osobówek. To właśnie ci klienci przychodzili do mnie najczęściej. Dywaniki samochodowe ford mondeo, które miałem w swojej ofercie to przewaznie dywaniki gumowe, które były znacznie bardziej rozchwytywane na rynku i musiałem często u producenta składać dość duże zamówienia, aby wyrobić się ze sprzedażą. Było to oczywiście dla mnie lepiej, gdyż kupując więcej sztuk dywaników samochodowych zawsze otrzymywałem jakiś ciekawy rabat.

Dzięki temu w krótkim czasie stałem się bardzo rozpoznawalnym sklepem posiadającym na sprzedaż daywaniki do auta w atrakcyjnej cenie. Już za kilkadziesiąt złotych klient mógł całościowo wyposażyć swój samochód w bardzo dobre jakościowo dywaniki, które będą wytrzymywały naprawdę sporo, niezależnie od ilości zabrudzeń, które będą przedostawały się do samochodu.