Gdzie w Katowicach zrobię mezoterapię?

Staram się o siebie dbać. Zdaję sobie sprawę z tego, że kobieta powinna nie tylko być mądra, ale przede wszystkim także ładna. Dlatego często odwiedzam kosmetyczkę i wykonuje różne zabiegi. Ostatnio kilka osób poleciło mi zabiegi mezoterapii. Zainteresowałam się tym tematem. Dowiedziałam się, że powinny być one wykonane przez lekarza medycyny estetycznej.

Zdecydowałam się na mezoterapię twarzy

mezoterapia - katowicePoczytałam trochę informacji na temat tego, na czym polegają takie zabiegi. Dowiedziałam się także, że są to bezpieczne zabiegi wykonywane przez lekarzy medycyny estetycznej w profesjonalnie przygotowanych gabinetach. Zabiegi te wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Twarz przed zabiegiem zostaje natarta specjalnym kremem o właściwościach przeciwbólowych. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezbolesny, a pierwsze efekty widoczne są już kilka minut po „puszczeniu” znieczulenia. Mezoterapia pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych w organizmie, a także przyczynia się do głębokiego nawilżenia twarzy i sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna. To świetny zabieg odmładzający, zalecany szczególnie osobom w dojrzałym wieku. Sama byłam kobietą w tym wieku, dlatego potrzebna mi była skuteczna mezoterapia – Katowice to duża miejscowość, dlatego bez problemu znalazłam tutaj odpowiedniego lekarza, wykonującego takie zabiegi. Od razu się do niego zapisałam.

Bardzo dużą jego zaletą było to, że posiadał szybkie terminy. Dlatego już kilka dni później mogłam się zjawić w jego gabinecie na zabiegu mezoterapii. Byłam bardzo zadowolona z efektu. Od razu poczułam się po zabiegu dużo lepiej. Zabieg okazał się skuteczny, a jego efekty utrzymują się na mojej twarzy już od kilku tygodni. Jestem bardzo zadowolona również z profesjonalnej opieki zapewnionej przez tego lekarza.