Inwestycja w rozwijającej się firmie

W mojej firmie zawsze była przyjazna atmosfera, każdy się uśmiechał, zawsze każdy mógł liczyć o pomoc wśród naszego zespołu. Byliśmy tak zgrani, że dla nas wyzwanie tak naprawdę nie było przeszkodą – zawsze znaleźliśmy wyjście z sytuacji, żeby każda ze stron była zadowolona i każdy pozytywnie ją pamiętał. Dla mnie zawsze ważni będą dla mnie pracownicy.

Łatwiejsze i efektywniejsze narzędzie pracy

bigówka automatycznaZ tego tytułu, że nasza firma się dynamicznie rozwija postanowiłam zainwestować w bigówkę automatyczną. Od razu po zamontowaniu jej w firmie bigówka automatyczna już udowodniła, że była warta tych pieniędzy. Po pierwszym dniu byliśmy wstanie szybciej niż zwykle wykonać parę zamówień. Ta bigówka jest fajna, ponieważ jest kompatybilna z prawie każdym softwarem – dzięki temu mogłam podłączyć pod serwer i każdy zdalnie z komputera może ustawić rozmiar i głębokość w gniotu. Jest prosta w obsłudze praktycznie nikt nie miał problemu z opanowaniem jej, oprogramowanie komputerowe, które było załączone w zestawie też jest w budowie proste i intuicyjne. Bigówka posiada duży pojemnik więc nie musimy się martwić o ciągłe donoszenie papieru i fajne jest to że bigówka przejdzie w stan uśpienia zaraz po 10 minutach bezczynnej pracy, a po godzinie sam się wyłączy z zasilenia. To tylko jest i wyłącznie plusem, ponieważ mogę również zaoszczędzić na energii. Jeszcze na dodatek ta bigówka jest zamieszczona na kółkach co daje jej mobilność, zawsze można postawić ją tam gdzie jest najbardziej potrzebna.

Ta bigówka okazała się wielkim hitem! Nie tylko strzałem w dziesiątkę jeżeli chodzi o inwestycję, również dzięki niej możemy wsiąść większe i bardziej skomplikowane zamówienia. Praca w firmie zrobiła się dwa razy efektywniejsza i każdy walczy o to żeby przy niej coś robić.