Ja i zwalczanie rozległego cellulitu

Nigdy nie skupiałam się za bardzo na moim ciele. Jakie było takie było. Zazwyczaj mamy tak, kiedy wszystko jest w miarę dobrze, lub jeszcze dość akceptowalnie. Jednak, kiedy zaczyna się coś w nas zmieniać,to automatycznie zauważamy różnicę i czujemy dyskomfort związany ze zmianą. Chcemy jak najszybciej coś na to zaradzić.

Moja walka ze wstrętnym cellulitem

zwalczanie cellulitu KatowiceWiem co mówię, bo któregoś razu zauważyłam, jaki mam straszny cellulit. Ścisnęłam się przypadkiem za udo i zauważyłam paskudne grudki. Później przyjrzałam się sobie w lustrze i z przerażeniem zauważyłam, że jest on widoczny również z daleka. Nogi były pełne takich nieestetycznych grudek i gdzieś zagubiły swoją dawną gładkość. Zastanawiałam się, jak w jakiś domowy sposób mogę sobie z tym poradzić. No cóż, zwalczanie cellulitu Katowice było u mnie niezbędne. Zainwestowałam w różne balsamy antycellulitowe. Oprócz tego kupiłam gąbkę z przeznaczeniem na cellulit. Jej działanie miało pomóc w wygładzaniu nóg. Noga z cellulitem nie była zbyt miła w dotyku, a taka gąbka wraz z balsamem pomagała go rozbijać. Stwierdziłam, że się nie poddam i będę również uprawiać sport. Robiłam wszystko, co mogło mi pomóc w walce z tą pomarańczową skórką. Jednak mimo starań cellulit zniknął tylko lekko. Nie aż tak, jak tego chciałam. Zapisałam się więc do kosmetyczki na specjalne zabiegi. Miały takie urządzenia które w jakiś sposób rozbijały tkankę tłuszczową i redukowały cellulit. Kilka sesji i rezultat o wiele lepszy niż po dwóch miesiącach męczenia się w domu.

Poszłam kilka razy do kosmetyczki na zabiegi na cellulit, teraz utrwalam sobie dodatkowo balsamami, żeby na nowo się nie utworzył i póki co jakoś sobie radzę. Skóra na nogach jest już o wiele milsza, a cellulitu nie widać w lustrze. Byle do przodu i żeby się znów nie pojawił.