Jak można dojechać z Radomia do Holandii?

 

Od kilku lat pracuję regularnie w Holandii. Moim celem jest odłożenie na mieszkanie i kupno swojego lokum w moim rodzinnym mieście w Radomiu. Z każdym rokiem zbliżam się do tego celu jednak napotykam na różne problemy.

Podróż busem do Holandii

busy z radomia do holandiiW ostatnim czasie, po powrocie do kraju na urlop wypoczynkowy, samochód odmówił mi posłuszeństwa. Myślałem, że będzie to niewielka usterka, którą da się szybko naprawić. Jednak po zaprowadzeniu auta do mechanika okazało się awaria ta uniemożliwia mi powrót do pracy. Bardzo się zmartwiłem, tym bardziej, że zbliżał się dzień mojego odjazdu do Holandii. Warsztat nie był jednak w stanie naprawić mi samochodu tak szybko jak tego potrzebowałem. Zmuszony zostałem do użycia innego środka transportu. W czasie poszukiwań alternatywnej opcji natrafiłem na firmę przewozową, która miała w swojej ofercie busy z radomia do holandii, kursujące codziennie. Zadzwoniłem do przedstawiciela przedsiębiorstwa i zapoznałem się dokładnie z warunkami jakie proponują przy transporcie osób na tej trasie. Akurat w dniu, w którym planowałem odjazd własnym samochodem, z Radomia odjeżdżał bus do Holandii. Bez zastanowienia zamówiłem miejsce na jego pokładzie, ponieważ mój urlop wypoczynkowy dobiegał końca i muszę wrócić do pracy. Odjazd nastąpił zgodnie z godziną, na którą umówiłem się z pracownikiem firmy. Kierowca przyjechał pod wyznaczony adres, który podałem jako miejsce mojego oczekiwania, a następnie, zabierając po drodze kilku pasażerów, ruszyliśmy na zachód. Podróż odbyła się bez zakłóceń, a większość drogi przespałem.

Samochód, który został w kraju naprawiono dopiero tydzień później po moim wyjeździe. Reparacja wiązała się z dużym wydatkiem jednak była konieczna. Na szczęście poradziłem sobie z problemem powrotu do pracy w Holandii, dzięki busowi jeżdżącym do tego państwa.