Jak skutecznie usunąć rysę z lakieru?

 

Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Bardzo lubię je odwiedzać i wracać chociaż na kilka dni. Uwielbiam stary rynek, przepiękne zabytkowe kamienice i klimatyczne restauracje. Jutro jadę znowu do Wrocławia na weekend z przyjaciółmi. Jedziemy moim nowym samochodem.

Rysy na moim nowym samochodzie

usuwanie rys wrocławMieszkam w Poznaniu więc podróż do Wrocławia autostradą to tylko trzy godzinki. Mamy już wynajęty mały apartament w centrum miasta. Niestety na parkingu obok hotelu ktoś uszkodził. porysował lakier na moim samochodzie. Byłam bardzo zła bo samochód był nowy a teraz wyglądał strasznie. Jedynym wyjściem było znalezienie warsztatu, który naprawiłby moje autko. Właściciel hotelu polecił mi firmę, która ma w ofercie usuwanie rys Wrocław to miejsce gdzie się znajduje firma. Bez zastanowienia oddałam auto do warsztatu. Dowiedziałam się, że proces korekty lakieru w warsztacie polega na naprawieniu rys w lakierze. Najpierw lakiernik czyści uszkodzoną powierzchnię, poleruje ją i nakłada podkład, a na koniec dobiera kolor lakieru oraz właściwie zabezpiecza lakierowaną powierzchnię. Takiej naprawie miał być poddany mój samochód. Na drugi dzień odebrałam swój samochód z warsztatu. Byłam bardzo mile zaskoczona bo po rysach nie było śladu. Moje auto znowu wyglądało jak z salonu. Lakier był idealnie dobrany, nie było nic widać. Byłam bardzo szczęśliwa. W sklepach można kupić pisaki, kredki i sztyfty bezbarwne do usuwania rys.

Najlepszym rozwiązaniem na rysy jest lakier zaprawkowy, to nie tylko najtańsza, ale i najskuteczniejsza metoda na usunięcie nawet głębokich rys ze lakieru samochodu. Jeśli rysy są małe w zupełności wystarczy pasta koloryzująca. jednak najlepiej oddać auto do warsztatu, który usunie rysy profesjonalnie i szybko.