Jaki wybrać kubek z nadrukiem?

Kiedy chcemy zareklamować naszą firmę za pomocą kubków reklamowych, to musimy pamiętać o tym, że komunikacja wizualna naszej firmy, produktów lub usług musi być spójna. Oznacza to, że w kubki reklamowe, które chcemy wyprodukować powinny być dopasowane wyglądem do naszych innych reklam, a także do logo naszej firmy oraz kolorystyki. Dodatkowo fajnie będzie jeżeli kubki reklamowe, które będziemy rozdawać naszym klientom czy też sprzedawać będą pasować charakterem do naszej działalności biznesowej.

Jak dopasować kubek reklamowy do charakteru firmy?

kubek z nadrukiem - warszawaKiedy prowadzimy działalność biznesową, która opiera się o projektowanie wnętrz czy też architekturę to możemy zastosować kubki reklamowe o nietypowym kształcie. Możemy stworzyć projekt kubka, który będzie wielokątną bryłą albo też będzie w formie kwadratu lub prostokąta. Dodatkowo możemy zastosować nietypową oryginalną porcelanę. W branży sportowej będziemy mogli zlecić wiele różnych nietypowych projektów w drukarni, kiedy potrzebujemy  wysokiej jakości kubek z nadrukiem – Warszawa. Może to być kubek reklamowy w kształcie pucharu oraz ze specjalnym napisem motywującym dla sportowców. Może to być również kubek, który będzie miał nadruk piłki nożnej, piłki do koszykówki lub innej piłki w zależności od grupy odbiorców, do jakiej chcemy dotrzeć z reklamą. W branży mody również będziemy mieli szerokie pole do popisu, ponieważ tutaj kubki z nadrukiem mogą być związane z modą i urodą, a także z nowoczesnymi trendami, które wchodzą na rynek.

Fajnie zastosowała kubki reklamowe firma transportowa, która postawiła na kubek z kółkami. Jest to zarówno nietypowy prezent reklamowy, jaki możemy wręczać naszym klientom albo nawet stworzyć też konkurs i oferować taki kubek jako nagrodę. Tak naprawdę możliwości i wyobraźnia nasza jest nieograniczona, więc w każdej branży będziemy mogli zastosować odpowiednie wzory oraz nadruki na kubkach, aby pasowały do działalności biznesowej.