Jechałem nowoczesnym busem do Niemiec

Kiedy brat wyjechał na stałe za granicę to ciężko było mi się z tym pogodzić. Często jednak przyjeżdżał do kraju i taka rozłąka nie była wcale trudna do zniesienia. Ostatnio brat nalegał, bym to ja go odwiedził i zdecydowałem się na taki wyjazd pierwszy raz w życiu.

Komfortowa wyprawa busem za granicę

nowoczesne busy z gdańska do niemiecBrat polecił mi przewoźnika, który miał nowoczesne busy z gdańska do niemiec i zapewnił, że taka podróż przebiegnie komfortowo. Brat zapłacił mi za podróż a ja tylko musiałem ją zorganizować. Pojechałem więc do tej firmy, żeby osobiście zobaczyć te busy. To była daleka podróż a ja chciałem mieć pewność, że bezpiecznie dotrę na miejsce. Kiedy pojawiłem się w tej firmie to od razu zauważyłem, że wszystkie busy, które stały na placu były nowoczesne i bardzo zadbane. Wiedziałem już, że brat mi dobrze polecił przewoźnika i umówiłem się na podróż. Wyjechałem w piątek w nocy. Wraz ze mną było osiem osób podróżujących. Bus był bardzo przestronny mimo iż mieścił tak mało osób. Miałem sporo miejsca także na bagaż. W takich warunkach mógłbym podróżować przez cały czas. Po drodze było kilka przerw, byśmy mogli rozprostować nogi i coś zjeść. Poznałem kilka ciekawych osób, z którymi podróżowałem. Dowiedziałem się, że zawsze korzystają z usług tego przewoźnika, ponieważ był solidny i tani. Wiedziałem, że to nie była moja ostatnia podróż do brata i byłem pewny, że następnym razem również będę korzystał z usług tego człowieka. To była najlepsza i niezapomniana wyprawa, która bardzo mi się podobała.

Brat był szczęśliwy jak mnie zobaczył i cieszył się, że go odwiedziłem. Spędziliśmy bardzo udany weekend i poznałem w końcu jego dziewczynę. Dogadaliśmy się bez problemu, ponieważ znałem język. Obiecałem ich odwiedzić ponownie zaraz po nowym roku.