Kufry dwa w jednym

Pomysł na prezent zawsze jest dla mnie ogromnym problemem. Nigdy nie wiem co chcę dać bliskiej mi osobie. Jednak w ostatnim czasie mój chłopak kupił sobie motocykl. Jak wiadomo dla każdego faceta jego sprzęt staje się głównym obiektem zainteresowania.

Kufer jako pomysł na prezent

odczepiane kufry motocykloweW przypadku zbliżających się urodzin byłam zadowolona z tego powodu, ponieważ miałam jakiś punkt zaczepienia. Niestety jako kobieta nie interesowałam się tą dziedziną i aby zdobić mu niespodziankę weszłam w konspirację z jego ojcem. On bardziej znał się na tych sprawach i obiecał mi pomoc. Okazało się, że mój chłopak chciał w przyszłości kupić sobie jeszcze kufer na rzeczy. Znałam model i musiałam jeszcze czegoś poszukać. Oczywiście dla mnie głównym źródłem był internet Jakoś sklepy stacjonarne wydawały mi się o wiele droższe. Chodziło też o sporą odległość, ponieważ w naszym mieście nie było jakiegoś centrum dla motocyklistów. Na dodatek i tak zazwyczaj kończyło się na tym, że pracownik sklepu zamawiał produkt od producenta. Ja wolałam również go zamówić ale pod własny adres. Takie rozwiązanie pozwalało zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Przeglądając różnego rodzaju oferty najbardziej zainteresowały mnie odczepiane kufry motocyklowe. Uznałam, że jest to świetny pomysł. Mój chłopak w razie dłużej jazdy mógł spokojnie pozostawić kufer w garażu. Jednak na te trochę dłuższe dodatkowe miejsce było bardzo cenne. Na dodatek tata chłopaka również uznał, że to doskonały pomysł, który jest funkcjonalny.

Często taki kufer, który był przyczepiony na stałe mógł przeszkadzać ale komuś nie chciało się go demontować. Taki odczepiany był rozwiązaniem, które zawierało same pozytywne strony. Oczywiście kolejnym krokiem było zamówienie kufry do odpowiedniego modelu oraz w pasującym kolorze.