Kupno kojca do samochodu dla psa

Niedawno kupiłam sobie samochód. Wiedziałam, że od czasu do czasu będę musiała zabrać gdzieś również mojego psa. Jednakże, po pierwszej takiej naszej wspólnej przejażdżce, okazało się, że cały fotel samochodowy jest w sierści. Straciłam pół dnia na to, aby go wyczyścić. Musiałam znaleźć jakieś lepsze rozwiązanie na przyszłość. Kilka dni temu udałam się do sklepu zoologicznego.

Zalety kojców samochodowych dla psów

polecany kojec dla psa do samochoduByłam bardzo pozytywnie zaskoczona, kiedy dowiedziałam się od sprzedawczyni, że akurat w niskiej, promocyjnej cenie można było dostać wysokiej jakości kojce samochodowe dla psa. Zapytałam się jej, jak one działają. Wytłumaczyła mi, że to specjalne kojce, które montuje się na tylnych kanapach w samochodzie. Pies jest do nich przypinany specjalnymi szelkami lub smyczami samochodowymi. Dzięki temu nie może z kojca wyskoczyć, ani przypadkowo wypaść, a jednocześnie zachowuje pełną swobodę ruchów. Kolejną zaletą takich kojców jest niezwykła wytrzymałość. Są one wykonane z mocnych i trwałych materiałów, które są odporne na podrapanie na przykład pazurami. Taki kojec sprawdza się zarówno w przypadków niewielkich zwierząt, jak i tych nieco większych. To było właśnie coś, czego potrzebowałam. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się kupić polecany kojec dla psa do samochodu. Wykorzystałam go po raz pierwszy już następnego dnia. Okazało się, że to bardzo dobre rozwiązanie.

Teraz nie tylko mój pies nie brudził tapicerki w samochodzie, ale także był o wiele bardziej bezpieczny podczas jazdy. Jednakże, najważniejsze było dla mnie to, że kojec można było bardzo łatwo i bez problemu wyczyścić. Dzięki gładkiej, nie porowatej powierzchni z łatwością się go odkurzało. Materiał był także wodoodporny i plamoodporny, co również ułatwiało czyszczenie.