Kupujemy garaż metalowy

Kiedy zdecydowaliśmy się na budowę domu zrezygnowaliśmy z garażu, ponieważ nasza działka była dosyć wąska dlatego, aby zachować wymagane odległości od krańców działki postanowiliśmy postawić garaż metalowy za domem. Dzięki temu nasz samochód chroniony był przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Zakup garażu metalowego zamiast budowa tradycyjnego

producent garaży metalowychKiedy projektant powiedział nam, że ze względu na kształt działki nie możemy mieć domu z garażem byliśmy zawiedzeni, ponieważ nie chcieliśmy zostawiać samochodu na zewnątrz. Nigdy nie wiadomo co może się stać i nie chodzi tutaj o kradzież a raczej o warunki atmosferyczne, które mogłyby uszkodzić karoserię, na przykład duże kulki gradu. Na szczęście projektant podsunął nam fajne rozwiązanie a mianowicie polecił nam garaż metalowy, który mogliśmy umieścić za domem, gdyż było tyle miejsca, aby samochód przejechał. Zaczęliśmy szukać informacji na ten temat. Producent garaży metalowych znajdował się w miejscowości obok więc umówiliśmy się i pojechaliśmy na spotkanie. Miał on bardzo szeroką ofertę, dlatego w pierwszej chwili mieliśmy problem, żeby się na któryś z nich zdecydować. Garaże dostępne były w różnych rozmiarach a także kolorach, dlatego każdy, nawet najbardziej wymagający człowiek mógł znaleźć coś dla siebie. My zdecydowaliśmy się na garaż dwustanowiskowy w kolorze imitującym drewno, który idealnie pasował do aranżacji naszego domu. Poza tym były one wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadały bardzo dobre opinie klientów.

Garaż metalowy to świetne rozwiązanie dla osób, które mają wąską działkę lub o nietypowych wymiarach. Dzięki temu mogą postawić go w określonym przez siebie miejscu a samochód chroniony jest przed warunkami atmosferycznymi. Dostępne są wersje z dachem dwuspadowym albo z płaskim.