Łatwe zarządzanie dzięki SuccessFactors

 

Praca w dziale zarządzania zasobami ludzkimi wymaga ciągłego śledzenia nowinek technologicznych, ułatwiających nam działanie. Dostępne narzędzia gwarantują nam poprawę jakości i wydajności naszej pracy, a także są ogromnym wsparciem dla firmy.

Innowacja od SuccessFactors

successfactors sapPopularne dziś wśród wielu przedsiębiorstw, a także osób prywatnych operowanie w chmurze znalazło swoje zastosowanie w branży HR. Ten sposób działania wyróżnia się swoją elastycznością i tym, że można z niego korzystać również na urządzeniach mobilnych. Tym tropem poszła również firma Successfactors SAP, od którego wywodzi się SuccessFactors, od lat jest liderem na rynku informatycznym. Swoje doświadczenie przekazała ona SuccessFactors, która z kolei oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania w zakresie planowania kapitału ludzkiego i pozyskiwaniu nowych pracowników. Istotną częścią propozycji SuccessFactors jest budowanie bazy pracowniczej i efektywne pozyskiwanie kapitału ludzkiego. Innowacyjne rozwiązanie polegające na umieszczeniu systemu w chmurze jest niezwykle wygodne w obsłudze. Dostępność w każdym miejscu i o każdej porze to wielka zaleta tego wyjątkowego narzędzia. Dodatkowo, narzędzie SuccessFactors jest intuicyine i łatwe w obłudze. Dzięki niemu zarządzanie pracownikami staje się dziecinnie proste. Aby móc z niego skorzystać potrzebna jest jedynie przeglądarka internetowa. Takie rozwiązanie jest więc bardzo funkcjonalne.

Model zarządzania kapitałem ludzkim w chmurze to szansa na zrewolucjonizowanie dziedziny HR. To interesująca alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań stosowanych dotychczas w tej branży. Warto więc zastanowić się nad wdrożeniem tej technologii w swojej firmie. Takie działanie na pewno korzystnie wpłynie na poprawę wydajności i skuteczności pracy.