Marzenia babci o tonerze na gwiazdkę

Moja babcia do niedawna nie miała wiele wspólnego z nowoczesnością – nie chciała nawet własnego telefonu komórkowego i uporczywie trwała przy swoim, pochodzącym chyba sprzed wieków, telefonie tarczowym. Jej zupełnym przeciwieństwem był dziadek, którego fascynowały nowinki technologiczne.

Toner zapewnił wydruk wysokiej jakości

brother hl 1110e tonerPewnego razu, gdy dziadka nie było w domu, babcia zadzwoniła do mnie – gdyż jestem wnukiem, który mieszka najbliżej – że jakieś nowe urządzenie przyniesione przez dziadka kilka dni temu wydaje dziwne odgłosy. Byłem zaskoczony, gdyż dziadek nie chwalił się niczym nowym, więc w te pędy udałem się do ich domu, aby uspokoić babcię. Tym urządzeniem, które przestraszyło babcię, okazała się drukarka Brother. Na jej widok, głośno się zaśmiałem. Po prostu dziadek zostawił włączony komputer i drukarkę, i akurat nastąpił proces automatycznego czyszczenia głowicy, co ma przygotować urządzenie do pracy. Zapytałem babcię, czy dziadek kupił też tusz do drukowania – oczywiście staruszka nie wiedziała zupełnie o co mi chodzi. Sprawdziłem więc sam – w drukarce był Brother HL 1110e toner – zamiennik, który jest podobno całkowicie kompatybilny z tym urządzeniem. Postanowiłem to sprawdzić. Na komputerze znalazłem zdjęcia, które dziadek robił babci z zaskoczenia – stwierdziłem, że to na tych fotkach wypróbuję tusz do HL 1110e. Jakość wydruków była naprawdę wysoka! Nie wiem, czy to zasługa tuszu, czy drukarki, ale efekt był świetny – żałuję tylko, że dziadkowie nie mają w domu papieru fotograficznego – czym prędzej więc zadzwoniłem do dziadka, aby go zakupił.

Babcia z kolei bardzo ucieszyła się z fotografii – nie wiedziała zupełnie, o co chodzi z tonerami, ale zapowiedziała, że na gwiazdkę dziadek dostanie wspomniane tonery, aby drukować babci wszystkie możliwe zdjęcia! Już widzę, że dziadek będzie miał ciężką przeprawę – tych fotek jest chyba milion! Jeden toner na pewno nie wystarczy, czeka nas kupno mnóstwa zamienników!