Mezoterapia z Stylage Hydro Max

 

Upływającego czasu nic nie zatrzyma i musimy się z tym pogodzić. Młodość rządzi się swoimi prawami i kiedyś się kończy. Kobietom najciężej jest się pogodzić z tym faktem, dlatego też stosują różne terapie, zabiegi i wklepują w skórę drogie kremy, które maja spowodować, że skóra przestanie się starzeć.

Jak działa Stylage na naszą skórę?

stylage hydro maxMezoterapia to niechirurgiczny zabieg medyczny, polegający na wprowadzeniu bezpośrednio pod skórę substancji leczniczych. To swego rodzaju zastrzyk witamin działający w danym obszarze skóry. Aby zabieg był skuteczny, konieczne jest zastosowanie właściwego środka regenerującego skórę. Obecnie najlepszym na rynku jest Stylage Hydro Max, który zawiera usieciowany kwas hialuronowy. Dodatkowo Stylage zawiera sorbitol, który jest silnym środkiem regenerującym i nawilżającym skórę. Takie połączenie składników, gwarantuje długotrwałe działanie utrzymujące się nawet przez kilka miesięcy. Witaminy wprowadzane pod skórę miejscowo dają dużo lepszy i szybszy efekt niż te połykane w kapsułkach, ponieważ działają bezpośrednio w miejscu wystąpienia problemu. Zwiotczałej, obwisłej i pomarszczonej skóry, nie poprawimy już suplementami diety, a jedynie silnie skoncentrowanym środkiem o maksymalnym działaniu. Zabieg może być przeprowadzony z zastosowaniem iniekcji, albo bezigłowo za pomocą wiązki prądu, lub lasera. Produkt hydro max jest też polecany osobom, które mają zniszczoną skórę poprzez częste korzystanie z solarium i nagminną ekspozycję na słońce.

W większości przypadków, efekt działania Stylage jest widoczny niemalże natychmiast. Dzięki wprowadzeniu go głęboko pod skórę do warstwy komórkowej, efekt utrzymuje się dużo dłużej. Zabieg mezoterapii powinien przeprowadzić wykwalifikowany pracownik kliniki estetycznej.

Więcej o Stylage Hydro Max znaleźć można na: https://dermafillers.pl/