Moden body z krótkim rękawkiem

Dzieci bardzo szybko rosną, zatem nie warto kupować dla nich ubranek z dużym wyprzedzeniem, gdyż może się zdarzyć, że nie zdążą ich założyć, ponieważ z nich wyrosną. Najlepiej jest je kupować na bieżąco lub z miesięcznym wyprzedzeniem.

Jakie body warto kupić dla niemowlaka?

body z krótkim rękawem 92Ubranka są jednym z podstawowych elementów każdej wyprawki niemowlęcej, dlatego też większość mam właśnie od nich zaczyna zakupy. Są one potrzebne od samego początku i to w niemałej ilości. Im jest dziecko większe, tym więcej ubranek potrzebuje, gdyż zaczyna być mobilne i samodzielne, przez co często się brudzi. Małe dzieci, najczęściej do momentu, kiedy noszą jeszcze pieluszkę, mają zakładane body, ponieważ to bardzo praktyczne i wygodne ubranie. Dzięki rozpięciu w kroku, można łatwo i szybko wymienić pieluszkę na czystą, a do tego body z krótkim rękawem 92 pasują do stroju codziennego i eleganckiego. Można je kupić w każdym sklepie z artykułami dla niemowląt oraz w sklepach odzieżowych z działem dziecięcym. Jeżeli chodzi o dostępne rozmiary, to najmniejsze body dostaniemy w rozmiarze pięćdziesiąt sześć, a największe nawet w rozmiarze dziewięćdziesiąt osiem lub nawet sto cztery. Warto zwracać uwagę na materiał z jakiego są wykonane, ponieważ najwyższej jakości są w całości uszyte z naturalnej bawełny, bez domieszek. Tkaniny syntetyczne będą powodować, że skóra dziecka będzie się pocić i mogą powstawać podrażnienia. Dlatego też najlepsze są body bawełniane, które mają odpowiednie certyfikaty jakości, które nawet po wielu praniach wyglądają tak samo.

W zakupie ubranek dla dzieci, najważniejsza jest ich jakość, ponieważ będą intensywnie użytkowane, a do tego często prane i to w wysokich temperaturach.  Dlatego też najlepiej się sprawdzają body bawełniane, ale bez żadnych sztucznych domieszek.