Najlepsze materace na każdą kieszeń

 

Oczywiście bez wątpienia każdy z nas powinien spać na odpowiednim materacu. Takich jest sprzedaży bardzo dużo. Znajdziemy zarówno coś za tanie pieniądze i godnego polecenia jak i za ogromne sumy pieniędzy. Wszystko zależy od tego na co nas stać. Firma SleepMed daje na swoje produkty aż 15 lat gwarancji i warto właśnie z tej firmy kupić odpowiedni materac.

Godne polecenia materace firmy SleepMed

sleepmed materaceJeśli jesteśmy zainteresowani materacami firmy Sleepmed to bardzo dobrze wybraliśmy. Po pierwsze Materace te doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Największym zainteresowaniem cieszą się materac z Pianki termoelastycznej oraz wysokoelastycznej. Oczywiście z tej firmy możemy zakupić różne rozmiary materaców najbardziej klasyczne są 140 na 200 cm oraz 160 na 200 cm. Klasyczne materace mają około 20 cm wysokości. Polecane SleepMed materace kosztują około 2000 złotych. Zatem są w przedziale cenowym dostępnym na każdą kieszeń. Pokrowce materacy wykonane są z dzianiny poliestrowej. Charakteryzują się wysoką przepuszczalnością powietrza. Oczywiście pokrowce można zdejmować dzięki wszy temu zamkowi. Zalecana temperatura prania pokrowca to 60°. Główną zaletą tych materacy jest utrzymanie kręgosłupa na odpowiednim poziomie dzięki czemu rano nie bolą nas plecy. Oczywiście materace zapewniają swobodny zmiany pozycji w trakcie snu.

Zarówno materace piankowe jak i sprężynowe są polecane przez producentów firmy Sleepmed . Za około dwóch do 4000 zł za kupimy bardzo dobrej jakości materac. Oczywiście możemy zakupić materace nawet o właściwościach ortopedycznych. Firma daje na wszystkie swoje produkty aż 15 lat gwarancji. Materace tej firmy są idealne także dla alergików. Pokrowce są wykonane z materiału, który wykazuje właściwości antybakteryjne.