Najpiękniejsza pamiątka ze ślubu

O wielu rzeczach muszą pamiętać pary młode podczas przygotowań do ślubu. Jedną z takich rzeczy organizacyjnych jest przygotowanie podziękowań dla swoich gości, którzy przybyli na wesele. Bardzo często para młoda przygotowuje książkę weselną, która udostępniona jest gościom weselnym podczas zabawy. Na osobno wyznaczonym stoliku stoi księga weselna i każdy gość może się do niej wpisać.

Personalizowana księga do wpisów weselnych

księga gości na weseleZazwyczaj para młoda zleca firmie zajmującej się tworzeniem zaproszeń, podziękować i innych rzeczy weselnych, zrobienie księgi. Taka personalizowana księga gości na wesele kosztuje około 100 złotych. Przy całych wydatkach weselnych nie jest to duży koszt. Natomiast jest to pamiątka na całe życie. Goście wpisują do księgi życzenia, które jak wszyscy wiedzą wypowiedziane są szybko zapomniane. Rozpisując się na kartce gość ma trochę więcej czasu na przemyślenia. Księgi weselne gotowe, które można zakupić bez personalizacji również są często wybierane. Są trochę tańsze bo ich cena to koszt około 60 złotych. Wyglądają równie piękne i tak samo są świetna pamiątką. Czasami do księgi weselnej para młoda po weselu chowa swoje karty z życzeniami, które otrzymała podczas wręczania prezentu. Można w niej przechowywać wiele prezentów i pamiątek.

Księgi weselne stanowią bardzo piękną pamiątkę. Nowożeńcy sięgają do niej dopiero po swojej zabawie weselnej lecz robią to kilkakrotnie. Piękne życzenia przelane na papier zostają na całe życie. Księga weselna dla gości dostępna jest w sprzedaży w większych księgarniach, marketach oraz na stronach internetowych. W drukarniach online można również zamówić taką księgę ze swoim zdjęciem lub ze specjalną dedykacją. Każda para młoda powinna zakupić taką księgę na swoje wesele.