Nasz dom zaprojektował polecany architekt z Wrocławia

W zeszłym roku zaczęliśmy z żoną budowę naszego domu. Poszło nam dość sprawnie, bo w ciągu roku dom został wybudowany i zamknięty oknami i dachem. Drzwi wmontowałem samodzielnie i teraz większość prac prowadzonych jest wewnątrz. Tak szybko postępująca budowa to efekt tego, że projekt zamówiliśmy u najlepszego architekta na Dolnym Śląsku.

Architekta z Wrocławia polecili mi znajomi

polecany architekt we WrocławiuZanim w ogóle zaczęliśmy starać się o pozwolenie na budowę to zastanawialiśmy się nad tym skąd wziąć projekt. No bo niby można kupić gotowe projekty w internecie, ale wiadomo, że i tak trzeba je poddać adaptacji do działki budowlanej. Moi znajomi powiedzieli mi, że doskonałe projekty tworzy polecany architekt we Wrocławiu. Postanowiłem się z nim skontaktować i okazało się, że cały projekt może powstać online bez konieczności spotykania się. Było to dość istotne, bo przecież mamy czasy pandemii, więc wskazane jest ograniczenie kontaktów międzyludzkich do minimum. Wszystko ustaliliśmy z architektem przez komunikator video. Wysłaliśmy mu nawet link do gotowego projektu, który nam się spodobał i poprosiliśmy o stworzenie czegoś podobnego, ale z uwzględnieniem zmian przez nas zaproponowanych. Na gotowy projekt czekaliśmy miesiąc. Dostaliśmy cały projekt na maila, a po kilku dniach pocztą dotarł do Nas projekt budowlany w czterech egzemplarzach. Z takim projektem nie mieliśmy najmniejszych problemów z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Wybrany przez nas architekt, którego polecili mi znajomi, stworzył projekt doskonały. Wszystko zostało tak zaprojektowane, że ekipy budowlane nie miały żadnych problemów z jego realizacją. Nasi fachowcy byli pod wrażeniem solidności projektu oraz jego czytelności. No i wszystko do siebie w naszym domu idealnie pasuje – co też przyśpieszyło prace budowlane.