Niebieskie Tygrysie Oko

 

Tradycyjnie noszony jako amulet przeciwko klątwom lub złym życzeniom, tygrysie oko jest kamieniem szlachetnym, który zazwyczaj jest skałą metamorficzną o barwie od złotej do czerwono-brązowej i jedwabistym połysku. Jest potężnym kamieniem, który wspomaga harmonię i równowagę oraz pomaga uwolnić się od strachu i niepokoju.

Tygrysie oko – kamień wspomagający harmonię i równowagę

bransoletka tygrysie okoStymuluje podejmowanie działań i pomaga podejmować decyzje z rozeznaniem i zrozumieniem, bez zmąconych emocji. Kolczyki i bransoletka tygrysie oko mogą przynieść szczęście i ochronę przed złym okiem. Kamień ten znany jest również z tego, że przynosi jasność myślenia, daje odwagę, pewność siebie i siłę woli. Wzmacnia kreatywność i jest jednym z kamieni, które pomagają w przebudzeniu kundalini. Jest skutecznym kamieniem, który pomaga osiągnąć cele. Tygrysie oko może pomóc osobom skłonnym do krytykowania swoich działań lub doświadczającym braku poczucia własnej wartości, ponieważ napełni je pewnością siebie, jasnością i optymizmem, które mogą złagodzić te uczucia braku. Jest to kamień, który pomaga nam być bardziej aktywnymi, zarówno psychicznie jak i fizycznie. Jego główne działanie jest w czakrach dolnych. Będzie on stymulował czakrę podstawy, czakrę sakralną i czakrę splotu słonecznego, gdzie jego energia ma bardzo silny wpływ. Niebieskie Tygrysie Oko (zwane również Jastrzębim Okiem) jest bardzo kojącym kamieniem, ponieważ pomaga w redukcji stresu, zwiększa spokój i łagodzi niepokój.

Może pomóc dostrzec problemy trudne do zauważenia w inny sposób. Otwiera, oczyszcza i wyrównuje czakry średniego i wyższego rzędu. Błękitne Tygrysie Oko działa wyjątkowo dobrze z czakrami gardła i trzeciego oka, zapewniając wgląd w wewnętrzne konflikty i problemy emocjonalne lub psychiczne.

Szczegółowe informacje na stronie: https://mogusto.pl/