Oddanie ciasnego stroju do morsowania

Jest zima, a ja wraz z moją najlepszą koleżanką będziemy morsować. W tamtym roku byłyśmy kilka razy na morsowaniu i byłyśmy bardzo zadowolone. Kupiłam sobie teraz nowy strój do morsowania, gdyż w poprzednim zrobiła się dziura. Niestety okazało się, że jest za ciasny i muszę teraz z powrotem udać się do sklepu, by go zamienić na większy rozmiar. Mam nadzieję, że się uda. 

Zakup nowego stroju do morsowania

strój do morsowania damskiPoszukałam w domu paragonu, ponieważ bez niego nie będę mogła go wymienić. Mam nadzieję, że ekspedientka będzie dla mnie życzliwa, oraz, że w sklepie będzie mój rozmiar. Okazało się, że nie było w sklepie mojego rozmiaru, ale sprzedawczyni przyjęła zwrot i oddała mi pieniądze. Muszę teraz zakupić go sobie przez Internet. Wpisałam w wyszukiwarkę zagadnienie: strój do morsowania damski. Zależało mi na tym, by był to strój jednoczęściowy. Nie lubię tych dwuczęściowych, za to moja koleżanka uwielbia. Mam oczywiście przygotowaną czapkę i rękawiczki. Udało mi się na szczęście znaleźć sklep z ładnymi strojami do morsowania. Kupiłam niebieski strój, co prawda jest on wystylizowany na strój kąpielowy, ale tak naprawdę jest to strój termoochronny. W innym bym nie wytrzymała w tak zimnej wodzie. Zapłaciłam za przesyłkę i teraz czekam na kuriera. Mam nadzieję, że rozmiar będzie na mnie pasował. Rozmiary co prawda były podane w tabeli, ale wiadomo, jak to jest z tymi rozmiarami.

Kurier w końcu przywiózł wyczekiwaną przeze mnie paczkę. Rozpakowałam ją i wyciągnęłam strój. Przymierzyłam go i okazało się, że leży on na mnie idealnie. Od razu zrobiłam zdjęcie i wysłałam je mojej koleżance. Powiedziała, że jest bardzo ładny. Teraz możemy spokojnie przygotowywać się do morsowania. Już nie możemy się doczekać. Dzięki morsowaniu nie chorowałyśmy w tamtym roku. Teraz też mamy taką nadzieję.