Odżywcze koktajle Herbalife

Firma ta od lat istnieje na polskim rynku. Została założona w Stanach Zjednoczonych, a jej główna siedziba mieści się w Los Angeles. Na czele stoi powołana przez Herbalife rada naukowa, w której składzie znajduje się m.in. laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny Louis Ignarro oraz członek katedry Medycyny UCLA doktor David Heber. Dzięki temu mmożemy mieć pewność, że ich produkty są naprawdę wysokiej jakości.

Koktajle Herbalife pomogą zrzucić wagę

koktajl herbalifePowiem szczerze, że sama korzystałam z ich produktów. Udało mi się zrzucić piętnaście kilogramów. Zmieniłam również swoje nawyki żywieniowe – jem częściej, ale mniej. Utrzymuję wagę już ponad rok. Firma daje również gwarancję 30-dniowego zwrotu pieniędzy, jeśli nie będziemy zadowoleni z rezultatów. Dieta składa się głównie z koktajli. Koktajl Herbalife jest smaczny i pożywny. Zawierają tylko około 220 kilokalorii i dużo składników mineralnych w tym białko sojowe. Na diecie nie czujemy monotonii. Koktajle są w wielu smakach. Ja się zakochałam w koktalju o smaku malin i białej czekolady. Dostępne są też w smakach: waniliowym, czekoladowym i bananowym. Z bardziej wyszukanych smaków możemy spotkać np. jabłka z korzennymi przyprawami, miętę z czekoladą czy smak ciasteczkowy. Są gęste i naprawdę tłumią uczucie głodu. Nie podjadam między posiłkami, a dzięki różnorodności smaków dieta mi się znudziła. Polecam ją teraz swoim znajomym.

Firma ma długą i bogatą historię. Założono ją w 1980 roku. Od tego czasu wielu osobom przy jej pomocy udało się zrzucić zbędne kilogramy. W swojej ofercie maja teraz również produkty dla sportowców i suplementy witaminowe. Możemy u nich również kupić kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała i włosów – od produktów peelingujących po szampony nawilżające.