Ogromny obraz olejny ozdobą salonu

Własny dom był moim marzeniem od dziecka. Od kiedy pamiętam mieszkaliśmy z rodzicami w niedużym mieszkaniu w bloku, natomiast dużo moich kolegów z klasy miało własny ogród i dużo przestrzeni w piętrowym domu. Postanowiłam sobie, że cokolwiek by się nie działo, jak będę dorosła wybuduje własny dom. I założenie to zrealizowałam.

Zachód słońca namalowany olejami

obrazy olejne sklep internetowyOd kilku miesięcy mam okazję mieszkać w swoim wymarzonym domu jednorodzinnym z ogrodem. Co prawda jeszcze wykańczamy z mężem wnętrza, ale są to raczej kosmetyczne poprawki. Jednym z moich ulubionych pomieszczeń jest przestronny salon, z wyjściem na ogród. Długo nie wiedziałam jednak co zrobić z dużą, pustą ścianą, znajdującą się za sofą. Zainspirowana jakimś zdjęciem wnętrza, postanowiłam powiesić na tej ścianie duży, najlepiej ręcznie malowany obraz. Uważam bowiem, że zwykłe wydruki nie robią takiego wrażenia. Jestem pasjonatką sztuki i sama jakiś czas temu amatorsko sięgałam po farby, stąd wiedziałam, że najbardziej spektakularne obrazy wykonane są zazwyczaj przy użyciu farb olejnych. Przejrzałam więc polecony przez znajomą, oferujący obrazy olejne sklep internetowy i znalazłam tam kilka prac młodej malarki, które bardzo przypadły mi do gustu. Nie kupiłam jednak oferowanych na sklepie obrazów, tylko skontaktowałam się z ich autorką i poprosiłam o wykonanie obrazu na specjalne życzenie. Wczoraj w salonie zawisł więc ogromny obraz, przedstawiający mój ukochany zachód słońca nad oceanem.

Wystrój wnętrza musi w pewien sposób oddawać charakter i zamiłowania jego mieszkańców. Ja, na przykład, urządzając swój nowy dom, uznałam, że będę szukać niestandardowych rozwiązań. Na przykład w salonie, zamiast kupionego zdjęcia obrazu lub fototapety, zawisł prawdziwy obraz olejny.