Piękna lampa z mosiądzu

 

Gdy otrzymałem premię w pracy, tym razem postanowiłem przeznaczyć te pieniądze bardziej rozsądnie, niż zazwyczaj. Miałem w zwyczaju wydawać swoje ekstra pieniądze na gadżety, które po kilku miesiącach lądowały w szafach. Tym razem chciałem wyremontować swoje mieszkanie, szczególną uwagę poświęcając wymianie lamp na nowocześniejsze i bardziej solidne.

Piękne mosiężne lampy do mieszkania

lampy mosiężneBardzo się ucieszyłem, gdy szef poinformował mnie o otrzymaniu przeze mnie pokaźnej premii za dopięcie ważnego projektu przed terminem. Bardzo lubiłem otrzymywać dodatkowe pieniądze, mimo że zarabiałem całkiem niezłą kasę. Zazwyczaj przeznaczałem je na spełnianie swoich zachcianek. Bliscy nazywają mnie gadżeciarzem i muszę przyznać im rację. Podążam za nowinkami technologicznymi, dość często wymieniając sprzęt na nowszy. Fakt faktem część z tych zakupów okazała się bezsensowna, przez co gadżety lądowały na dnie szuflady. Tym razem postanowiłem przeznaczyć pieniądze na wyremontowanie mieszkania. Szczególną uwagę chciałem zwrócić na zakup nowych lamp. Kiedy byłem w markecie budowlanym, bardzo spodobały mi się lampy mosiężne. Już na pierwszy rzut oka prezentowały się one bardzo solidnie, co niezmiernie przypadło mi do gustu. Nie potrzebowałem wiele czasu, by włożyć kilka z nich do swojego koszyka. Nie mogłem się doczekać, kiedy zawisną w moim salonie i dodadzą mu szyku. Ciekaw byłem również opinii moich bliskich, na temat nowych lamp.

Gdy moje nowe lampy zawisły w salonie, byłem bardzo szczęśliwy, że postawiłem na te wykonane z mosiądzu. Prezentowały się niezwykle elegancko, wzbogacając mój salon. Kiedy przyjąłem gości, ci również skomplementowali mój wybór. Dodało mi to skrzydeł. Mam nadzieję, że kolejne premie otrzymane w pracy również rozdysponuję tak mądrze.