Polecane rowery trekkingowe

Wiele pań, przy zakupie roweru, kieruje się nie tylko parametrami, ale przede wszystkim estetyką. Natomiast grunt w tym, by znaleźć jednoślad, który łączy w sobie kobiecy design i funkcjonalność jazdy. Poszukajmy zatem odpowiedniej pozycji u marki Kross.

Damski rower trekkingowy od Krossa

rowery trekkingowe damskie krossWiele osób nie wie, ale Kross to polski producent, który na rynku jest od ponad trzydziestu lat. W tym momencie jest liderem sprzedaży na polskim rynku, bijąc nawet zagranicznych potentatów. Nie ma się jednak czemu dziwić, albowiem oferta Krossa jest niesamowicie rozbudowana. Dlatego też znajdziemy kilka serii dedykowanych tylko paniom, a wśród nich rowery trekkingowe czyli takie, których przeznaczenie może być bardzo zróżnicowane. Albowiem rowery trekkingowe są z założenia konstruowane po to, by radzić sobie w długich trasach, na każdej nawierzchni i w każdej pogodzie. Jednak to nie wyklucza, wręcz przeciwnie, że mogą doskonale sprawdzić się jako lepsza wersja rowerów miejskich. Są jednak od nich dużo bardziej wygodne, a przy tym szybsze i bardziej wytrzymałe. Komfort jazdy na rowerze trekkingowym, często podwójnie amortyzowanym, jest nie do porównania z jazdą na zwykłym rowerze miejskim, a nawet górskim. Rowery trekkingowe damskie Kross możemy kupić za stosunkowo niedużą cenę, gdyż najtańsze z nich kosztują zaledwie nieco ponad tysiąc złotych. Jednak znajdziemy też modele dla pań o wiele bardziej wymagających, za które zapłacić trzeba około dwóch-trzech tysięcy.

Jednoślady trekkingowe, niemal zawsze wyposażone są w świetny napęd i wysokiej jakości przerzutki. Dzięki temu przemieszczanie się na nich jest czystą przyjemnością, tym bardziej, że są praktycznie bezawaryjne, a jedyne, co trzeba im zapewnić, to okresowy przegląd raz lub dwa razy w sezonie.