Poszukiwania adwokata w Gliwicach

Kiedy przyłapałam mojego męża na zdradzie z kochanką, od razu wiedziałam, co powinnam z tym zrobić. Postanowiłam się rozwieść. Mój mąż jednak okazał się bardzo zachłanny. Nie chciał się przyznać do winy i posunął się nawet do gróźb skierowanych w moją stronę. Wiedziałam, że bez dobrego prawnika, adwokata sobie nie poradzę. Musiałam więc znaleźć kogoś, kto mi pomoże w tej sprawie.

Gdzie w Gliwicach znajdę dobrego adwokata?

adwokat w gliwicachZależało mi na tym, aby osoba, którą zatrudnię była naprawdę wykształcona i doświadczona. Wiedziałam, że szykuje się naprawdę trudny rozwód, a mój jeszcze mąż tak łatwo nie odpuścił. Wobec tego był mi potrzebny adwokat w Gliwicach. Z pomocą przyszła mi moja sąsiadka, która jak się okazało, rozwodziła się już trzy razy. Poleciła mi ona bardzo dobrego adwokata, który już od wielu lat prowadził własną kancelarię adwokacką blisko centrum Gliwic. Dała mi ona do niego numer telefonu i zapewniła, że jest to świetny adwokat, który bardzo dobrze zna się na prawie cywilnym. Sprawy rozwodowe oraz z zakresu podziału majątku i ustanowienia alimentacji to jego specjalność. Z pewnością będzie w stanie fachowo mi pomóc, a co najważniejsze do każdej sprawy podchodzi on z dużym zaangażowaniem. Właśnie kogoś takiego potrzebowałam! Już wkrótce przekonałam się, że jego wybór był zdecydowanie słuszną decyzją.

Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany przez nią numer telefonu i umówiłam się na spotkanie z adwokatem. Miał on bardzo szybkie terminy, dlatego zgodził się mnie przyjąć jeszcze tego samego dnia. Od razu udałam się do jego kancelarii adwokackiej, gdzie adwokat zapoznał się z moją sprawą i podpowiedział, jakie kroki prawne powinnam teraz podjąć. Dzięki niemu byłam świetnie przygotowana do rozprawy sądowej, która odbyła się już niedługo.