Poszukiwania biura rachunkowego

Po kilkunastu latach pracy na etacie, doszłam w końcu do pewnych wniosków. Po prostu nie opłaca mi się dalej w ten sposób pracować i najlepiej wyjdę na założeniu własnej działalności gospodarczej. Miałam własnych klientów i świetnie znałam się na tym, co robię. Pozostawała jeszcze tylko kwestia wszelkich rozliczeń i płatności podatków.

Gdzie w Katowicach znajdę biuro rachunkowe?

godne polecenia biuro rachunkowe katowiceCałe szczęście nie musiałam się tym zajmować samodzielnie. Mogłam po prostu znaleźć biuro rachunkowe, któremu przekażę całą dokumentację i oni zajmą się tym za mnie. Zadzwoniłam do mojej przyjaciółki, która własną działalność prowadziła już od kilkunastu lat i zapytałam się jej, czy zna może godne polecenia biuro rachunkowe Katowice to miejscowość, w której znajdowało się polecane przez nią biuro, z którego sama korzystała i jak do tej pory była bardzo zadowolona. Zdecydowałam się skorzystać z polecanego przez nią miejsca, przez co jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany przez nią numer telefonu. Od razu umówiłam się na spotkanie z księgową. Biuro mieściło się niemal w samym centrum Katowic, dlatego nie miałam żadnego problemu z tym, żeby dotrzeć na miejsce. Szybko zorientowałam się, że to było dokładnie to, czego potrzebowałam. Przede wszystkim dlatego, że księgowa okazała się naprawdę profesjonalna i rzetelnie podeszła do mojej sprawy.

Przeanalizowała ze mną różne dostępne opcje i podpowiedziała z jakimi kosztami będę musiała się liczyć po tym, jak założę własną działalność. Dzięki tym informacjom czułam się pewniej, ponieważ wiedziałam „na czym stoję”. Dodatkowo jej biuro rachunkowe mogło poprowadzić w moim imieniu wszystkie sprawy związane z finansami mojej firmy, co było dla mnie bardzo dużym ułatwieniem, z którego zdecydowałam się skorzystać.