Poszukiwany parking – tani przy lotnisku Balice

Od czasu kiedy pojawiło się na świecie nasze dziecko, każdą podróż dokładnie z mężem analizujemy. Kiedy koleżanka zaproponowała nam, abyśmy polecieli z nimi na wakacje, jakoś byłam sceptycznie nastawiona. Jako odpowiedzialna mama lubię mieć wszystko dokładnie rozplanowane i pod kontrolą. Szczególnie jeśli chodzi o kwestię podróżowania.

Najtańszy parking przy lotnisku w Balicach

tani parking w pobliżu lotniska baliceKiedy byliśmy na studiach, to często lataliśmy bez przygotowania. Nigdy nie zamawialiśmy bagażu, wszystko było załatwiane najbardziej ekonomicznym sposobem. Żadne z nas nie przywiązywało uwagi do jakości usług, byle było tanio. Wakacje, które znalazła znajoma, bardzo mi się podobały, był tylko jeden mały problem. Wylot był z drugiego krańca Polski. Jak wiadomo wiązało się, to z problemem jakim był dojazd na lotnisko. Znajomi uznali, że dojadą pociągiem, ale ja z małym dzieckiem kategorycznie odmówiłam. W naszym przypadku dopuszczałam jedynie opcję z własnym samochodem. Dlatego zaczęłam szukać jakiś tani parking w pobliżu lotniska Balice. Wcześniej nie mieliśmy styczności z takimi miejscami, bo sami mieszkamy w mieście, w którym mamy duże lotnisko więc wcześniej takiej potrzeby nie mieliśmy. Trochę się stresowałam, jak to będzie wyglądało. Na szczęście moje obawy były bezpodstawne. Po dojechaniu na miejsce miły pan z obsługi pokazał nam nasze miejsce. Lokalizacja parkingu jest naprawdę bardzo blisko lotniska, dzięki czemu dostanie się na terminal zajmuje kilka minut.

Parking jest strzeżony, więc mogliśmy wyjechać na wakacje zupełnie spokojni o nasze auto. Było to dla mnie bardzo istotne, bo w czasie urlopu mogłam się rozluźnić, a nie myśleć czy nasze auto jest w bezpiecznym miejscu. Firmę będę polecać każdemu i na pewno kiedyś skorzystamy ponownie.