Potrzebowałam kogoś kto skosi trawę

Mam przed domem ogromny trawnik. Zawsze o takim marzyłam. To była dla mnie przyjemność codziennie podlewać trawę i przynajmniej raz w tygodniu ją kosić. Traf jednak chciał, że jakiś czas temu złamałam nogę. O samodzielnym koszeniu trawy nie mogło być mowy. Potrzebowałam wynająć kogoś, kto zrobi to za mnie. Oczywiście zależało mi na prawdziwym profesjonaliście.

Kto w Łodzi zajmie się koszeniem trawy?

koszenie trawy łódźNie chciałam zatrudnić „byle kogo”. Potrzebna mi więc była firma ogrodnicza, w której ofercie znajdowało się również koszenie trawy Łódź to duża miejscowość, dlatego całe szczęście nie miałam problemów ze znalezieniem odpowiedniego fachowca. Poleciła mi go moja przyjaciółka, która sama kilkukrotnie korzystała z jego usług. Zajmował się on profesjonalnym koszeniem trawników, zarówno na prywatnych posesjach, jak i w miejscach publicznych. Posiadał najwyższej jakości sprzęt, a co najważniejsze, miał bardzo przystępne ceny i szybkie terminy. Zadzwoniłam do niego jeszcze tego samego dnia i od razu umówiłam się z nim na pierwszy wolny termin. W umówionym dniu fachowiec punktualnie zjawił się przed moim domem i od razu zabrał się za koszenie trawy. Muszę przyznać, że to była bardzo dobra decyzja. Szybko i sprawnie uporał się on z moim trawnikiem. W dodatku posiadał nowoczesny sprzęt, który pozwolił mu na dokładne i przede wszystkim równe skoszenie trawy nawet w trudno dostępnych miejscach przy kwietnikach.

Byłam z jego usług bardzo zadowolona. Okazał się on prawdziwym profesjonalistą, który w dodatku nie pobierał dodatkowych opłat za dojazd do klienta mieszkającego na terenie Łodzi. W przyszłości z pewnością skorzystam jeszcze nie raz z jego usług. Teraz nie dziwię się, że posiada on tak pozytywne opinie i rekomendacje od poprzednich klientów.