Poznałem profesjonalnego kamerzystę

Mój ojciec jako ogromny przedsiębiorca na krajowym rynku miał masę interesujących znajomość z każdego właściwie środowiska zawodowego. Jako, że miałem w przyszłości zarządzać tą firmą to ojciec poznawał mnie ze wszystkimi swoimi kontrahentami.

Przyjaźń z kamerzystą

kamerzysta ślubny gorzówKiedy ojciec zorganizował bankiet dla swoich klientów to nie bardzo miałem ochotę na niego iść. Jakoś nie miałem nastroju. Z uwagi jednak na fakt, że nie miałem żadnych ciekawych planów na weekend to poszedłem. Zrobiłem bardzo dobrze, ponieważ poznałem interesujących ludzi. jedną z nich był kamerzysta ślubny gorzów, z którym od razu znalazłem wspólny język. Zainteresowało mnie jego zajęcie i zacząłem wypytać go dosłownie o wszystko. Praca takiego kamerzysty była na prawdę bardzo interesująca. Poznawał masę ciekawych ludzi i dodatkowo nieźle na tym zarabiał. Zaimponował mi i bardzo szybko się zaprzyjaźniliśmy. Opowiedziałem o tej znajomości swojej narzeczonej, która od razu powiedziała, że powinniśmy go zatrudnić. Planowaliśmy ślub i miał być zatrudniony kamerzysta. W tej sytuacji nie było sensu szukać kogoś, skoro mój nowy przyjaciel się tym zajmował. Umówiłem się z nim na spotkanie, na którym poprosiłem go o to, żeby kamerował nasze wesele. Zgodził się od razu i był mi wdzięczny, że to właśnie jego zdecydowałem się zatrudnić. Widziałem jak kameruje, ponieważ pokazywał mi swoje firmy i wiedziałem, że wybranie go było najlepszą decyzję. Był w pełni profesjonalny i przede wszystkim to mój przyjaciel, któremu ufałem.

Nasza przyjaźń przetrwała bardzo długo. Nawet jak przejąłem firmę po ojcu to współpracowaliśmy. Często też spotykaliśmy się prywatne a nasze żony od razu się polubiły. Nawet nie sądziłem, że na bankiecie poznam prawdziwego przyjaciela na długie lata.