Przygoda ze studiem filmowym

Razem z moją przyszłą żoną zainteresowaliśmy się nie tyle fotografią ślubną, co studiami filmowymi, które wykonałyby dla nas profesjonalną sesję filmową. Z tego, co się zorientowaliśmy wiele nagrań wykonywanych jest właśnie w studiach specjalnie do tego przystosowanych, a część w plenerze.

Czym charakteryzują się zdjęcia ze studia

studio filmowe Warszawa wynajem

Postanowiliśmy poczytać o tym w Internecie, jak przebiega praca w studio filmowym, aby nie być zaskoczonym później podczas samej współpracy z firmą. Wiele firm, jak się dowiedzieliśmy wynajmuje specjalne studia filmowe, które już są wyposażone w taki sposób, że wystarczy tylko wejść i wykonać odpowiednie zdjęcia i ujęcia filmowe. Studio filmowe w Warszawie dawało nam niesamowite możliwości z tego względu, że wykonywane tam ujęcia można później dowolnie przerabiać w specjalnych programach graficznych, które pozwalają np. na dodawanie efektów specjalnych, które na pewno urozmaicą nasz film. Chcieliśmy posiadać coś o wiele bardziej oryginalnego, niż do tej pory posiadali nasi znajomi, dlatego też studio filmowe wydawało nam się bardzo dobrym rozwiązaniem. Studio filmowe warszawa wynajem mieści się blisko centrum, dzięki czemu nie musieliśmy długo jeździć. Po kontakcie z wybraną przez nas firmą od razu udaliśmy się na spotkanie, aby ustalić wszystkie szczegóły spotkania. Oczywiście odbyło się w studiu filmowym, dzięki czemu też wiedzieliśmy, czego możemy się spodziewać po firmie oraz po realizacji, która będzie dla nas wykonana.

Mieliśmy pewną wizję odnośnie tego, co chcemy wykonać, jeśli chodzi o nasz nowy film ze ślubu, jednak pracownik podpowiedział nam parę innych rozwiązań, które wydawały się o wiele lepsze. Studio filmowe na pewno było bardzo pomocne jeśli chodzi o efekty, które później można dodać.