Przyjęcie weselne w okolicach Warszawy

 

Organizacja wesela wiąże się ze spędzaniem dużej ilości czasu na dopracowywaniu wielu aspektów naszego przyjęcia, dlatego warto zabrać się za przygotowania najwcześniej jak się da. Poza tym dobrze zrobić tak po to, by zarezerwować wymarzoną salę i zespół na wybrany przez nas termin nim będzie na to po prostu za późno. Pamiętajmy więc, by się pilnować.

Najładniejsza sala na wesele

wesele ząbkiJestem straszną perfekcjonistką i zawsze lubię kiedy wszystko jest zrobione po mojemu i najlepiej jak najszybciej: nie ma niczego bardziej stresującego od robienia czegoś na ostatnią chwilę. Dlatego już rok przed planowanym weselem zabrałam się za szukanie sali na swoje wesele. W końcu lepiej zrobić to wcześniej i mieć tę świadomość, że jedną sprawę mamy już z głowy, niż martwić się kiedy jest za późno. Wesele Ząbki było od zawsze moim marzeniem – Ząbki to miasto nieopodal Warszawy. Byłam tam kilka lat temu na weselu mojej starszej kuzynki i byłam dosłownie zachwycona tym, jak to wszystko wyglądało. Nie chciałam jej oczywiście skopiować, tylko zainspirować się. Pojechałam więc jeszcze raz obejrzeć salę, by zastanowić się co mogłoby do niej pasować – uznałam, że dekoracje w różnych odcieniach różu będą okej. Zadałam jeszcze parę pytań osobie wynajmującej salę oraz upewniłam się, że wybrana data wesela będzie w porządku. Później zostały tylko formalności i już. Naprawdę byłam zadowolona ze swojego wyboru.

Warto jest wynająć salę weselną z jak największym wyprzedzeniem, zwłaszcza, jeśli wiemy, że cieszy się ona sporą popularnością. Wesele w Ząbkach jest z pewnością warte pośpiechu i możemy być pewni, że dokonaliśmy najlepszego wyboru z możliwych. W tym wypadku możemy uznać, że czasem pośpiech się opłaca i dla idealnego wesela warto zrobić wszystko.