Stojak na długopisy dla każdego pracownika

Co roku w prezencie na święta dawałem swoim pracownikom kalendarze książkowe. Był to banalny prezent, ale łatwy do wykonania, bo nie musiałem się wysilać. W tym roku jednak postanowiłem dokupić coś więcej, gdyż same kalendarze, to było zdecydowanie za mało.

Prezent w postaci stojaków na długopisy

stojaki na długopisy na prezentMój brat prowadził firmę podobnej wielkości jak moja i zasugerował mi, bym wybrał stojaki na długopisy na prezent, bo jest praktyczne i na pewno pracownicy będą zadowoleni. dał mi nawet namiary na firmę, która wykonywała na zamówienie takie stojaki, które mogły nawet zawierać logo firmy. To mi pasowało, bo kalendarze również były z logo, więc stojaki planowałem zamówić takie same. Zadzwoniłem do tej firmy i zamówiłem katalog, z którego wybrałem stojak, który najbardziej mi się spodobał. Wszyscy pracownicy zawsze dostawali takie same prezenty, dlatego dla każdego pracownika zamówiłem identyczny stojak na długopisy. Wybrałem dość duży stojak na długopisy, bo pracownicy mieli masę akcesoriów do pisania, że mały stojak nie byłby praktyczny. Zamówiłem dwadzieścia stojaków w tym samym kolorze. Dodatkowo z tej samej firmy postanowiłem zamówić kalendarze, gdyż były w ciekawym wzorze. Wszystko miało zostać do mnie wysłane po pięciu dniach i idealnie się składało, gdyż pod koniec tygodnia planowałem rozdać pracownikom prezenty. Każdy dostał taki sam prezent. Okazało się, że stojaki na długopisy były idealnym prezentem, ponieważ każdy pracownik się z niego ucieszył.

Często prosiłem brata o pomoc jak nie wiedziałem jaki prezent kupić kontrahentowi czy pracownikowi. On posiadał większe doświadczenie ode mnie i lubiłem go prosić o poradę. Często się wspieraliśmy i po kilku latach nasze firmy się połączyły. Odnosiliśmy jeszcze większe sukcesy.