Super tenis dla dzieci

Moja córka zawsze była żywym srebrem i miała dużo energii, którą problem był spożytkować. Zawsze biegała i skakała i nie miała dosyć. Cieszyło mnie to, że jest taka ruchliwa, że nie siedzi w miejscu i nie przełącza tylko aplikacji w telefonie. Dlatego musiałam zrobić coś, by motywować ją do pożytkowanie energii na coś pożytecznego.

Dziecko na kursie tenisa w stolicy

tenis dla dzieci organizowany w warszawiePomyślałam, że nie będzie nic lepszego dla dziecka w wieku 7 lat jak zajęcia sportowe. Musiała się gdzieś wyszaleć, a po co miała trwonić niepotrzebnie czas na głupoty. Zawsze lepiej, gdy się czegoś nauczyła przez zabawę. Dlatego wybrałam dla niej tenis dla dzieci organizowany w warszawie co bardzo ją ucieszyło. Od razu kupiłam jej czapeczkę, specjalny strój i własną rakietkę. Zapisałam ją na zajęcia z tenisa, ponieważ uznałam, że taki sport przyda jej się w życiu. Przede wszystkim, nauczy ją trzymać odpowiednią postawę i zapobiegnie krzywiźnie kręgosłupa, gdy będzie cały czas w ruchu. Córka bardzo chętnie poszła na zajęcia. Na początku poznała swoją grupę zajęciową, dzieci w swoim wieku, które również uczyły się wszystkiego od podstaw. Na początek, trenerzy opowiadali o zasadach gry wszystkim dzieciom wspólnie. Później dopiero skupili się na pokazywaniu odpowiedniej postawy podczas gry i podchodzili indywidualnie do dzieci, by korygować istniejące błędy. Cieszyłam się, że podchodzą do tego tak poważnie, ponieważ podstawą było zachowanie odpowiedniej sylwetki podczas gry.

Minęło już parę miesięcy i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Córka nauczyła się już wszystkich zagrań i całkiem dobrze poczyna sobie na korcie. Gra bardzo ją wciągnęła, a ta szkoła tenisa jest naprawdę bardzo dobra. Pozwala wszystkim w odpowiednim tempie nauczyć się wszystkiego co wymagane do odpowiedniej i prawidłowej gry.