Świetny prezent – wizyta w spa

Ostatnio dostałam awans. Bardzo długo i ciężko na niego pracowałam, bo wiadomo, że nic nie przychodzi łatwo. Jednak praca procentuje. Dzisiaj jestem przedstawicielem handlowym jednych z największych i popularnych sieci komórkowych. Postanowiłam to uczcić.

Cenione spa na Mazurach poprawia nastrój 

spa mazuryBardzo mało ludzi obdarowuje siebie samych prezentami, a uważam, że to poważny błąd. Przecież trzeba samemu o siebie zadbać. Ja jestem ostatnio przemęczona, dlatego też stwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem byłby wyjazd do spa mazury wydawały mi się najlepszym rozwiązaniem. Piękna natura, dużo zieleni i lasów. To było to, czego potrzebowałam. Szukałam sobie odpowiedniego pakietu, ponieważ z jednej strony nie chciałam wydać gromady pieniędzy, ale z drugiej strony nie chciałam sobie żałować. Znalazłam hotel, w którym znajdowało się odpowiednie spa i ceny były naprawdę zachęcające. Dodatkowo w sieci znalazłam same pozytywne opinie, co ostatecznie mnie przekonało. Nawet za najbardziej rozbudowaną ofertę gabinetu kosmetycznego zapłaciłam połowę mniej niż w innych kurortach. Zadzwoniłam do recepcji, zarezerwowałam pokój jak również całą gamę zabiegów. Okazało się, że jako iż wpasowałam się z terminem to dostanę jeszcze specjalne rabaty. Byłam naprawdę ucieszona. Taka okazja może już mi się nie przytrafić. Ochoczo więc zaczęłam pakować wszelkie niezbędne stroje. Obiecałam sobie również, że to jest czas tylko dla mnie – nie będę odbierać wiadomości elektronicznych ani tych na telefonie.

Wizyta przebiegła wzorowo. Panie pracujące w recepcji przyjęły mnie niezwykle gorąco, a w spa czułam się rozpieszczana i jedyna w swoim rodzaju. Nabrałam dużo siły podczas masażów, błotnych kąpieli. Mam siłę, aby rozpocząć wyzwania w nowej pracy i walczyć z przeciwnościami.