Szukanie szkoleń dla dyrektora szkoły

Pracuję w szkole, jako sekretarka. Pomagam dyrektorowi w różnych sprawach. Ostatnio dostałam od niego nowe zadanie, polegające na znalezieniu szefowi szkolenia, typowo dla dyrektorów szkół. Mam nadzieję, że uda mi się coś ciekawego znaleźć. Najczęściej takich szkoleń szukam przez Internet. Tym razem też planuję tak zrobić. 

Znalezienie szkoleń dla dyrektora szkoły

szkolenia dla dyrektorów szkół warszawaPostanowiłam, że zajrzę na skrzynkę pocztową, żeby sprawdzić, jakie propozycje szkoleń zostały nam przysłanie. Niestety nie ma tam żadnych propozycji dla dyrektorów szkół. Pozostało mi poszukać szkoleń za pomocą wyszukiwarki internetowej. Wpisałam zatem: szkolenia dla dyrektorów szkół warszawa. Wyskoczyło mi mnóstwo propozycji. Wszystkie przedstawiłam dyrektorowi. Najbardziej spodobała mu się propozycja szkolenia dotyczącego oceniania nauczycieli. Stwierdził, żd przydałoby mu się zaczerpnąć nowej wiedzy na ten temat. Wybrał sobie jeszcze szkolenie z nadzoru pedagogicznego. W takim przypadku musiałam wydrukować formularze zgłoszeniowe. Dyrektor je wypełnił i podpisał. Ja następnie je zeskanowałam i wrzuciłam w odpowiednie zakładki i wysłałam. Dla nas, jako szkoły takie szkolenia są tańsze, gdyż nie płacimy VAT-u. Szkolenia odbędą się w przyszłym tygodniu. Dyrektor jest bardzo zadowolony z tego, że udało się szybko znaleźć szkolenia. Na wszelki wypadek poszukam jeszcze kilku szkoleń, by szef mógł sobie coś wybrać.

Dyrektor odbył już te dwa szkolenia. Podobno były bardzo ciekawe i pozyskał nową wiedzę z zakresu oceniania nauczycieli, oraz z nadzoru pedagogicznego. Mam dla niego przygotowane jeszcze trzy propozycje różnych szkoleń. Dyrektor powiedział, że na pewno z nich skorzysta. Udało mi się znaleźć tanie szkolenia, z czego bardzo się cieszę. Dla siebie też coś znalazłam.