Trwała powłoka ceramiczna

 

Coraz większa grupa osób dba o swój samochód i myśli o tym, aby zabezpieczyć poszczególne elementy przed zniszczeniem, zanim ono się pojawi. Salony, w których wykonuje się auto detailing są coraz bardziej oblegane. Jedną z usług, która jest oferowana przez tego typu zakłady jest wykonanie powłoki ceramicznej. Po się ją wykonuje i czy inwestycja ta jest opłacalna? 

Ochrona lakieru jeszcze przed zniszczeniem

powłoki ceramiczne warszawaWykonanie powłoki ceramicznej na samochodzie cieszy się coraz większą popularnością nie bez powodu. Jest to jedna z najtrwalszych metod konserwacji lakieru, która niesie za sobą bardzo wiele korzyści i to na bardzo długi czas. Odstawia się samochód do warsztatu w umówionym wcześniej terminie i odbiera za dzień lub kilka dni (w zależności od tego, jak dużo zajęć ma warsztat) w zupełnie nowym wydaniu. Co ciekawe powłoki ceramiczne warszawa są niewidoczne gołym okiem. Oznacza to, że cienkiej warstwy nie zauważy niewprawiona osoba. Powłoka ceramiczna jest bardzo twarda, dzięki czemu chroni lakier przed zarysowaniami czy rdzą. Oprócz tego znacznie łatwiej jest umyć samochód, ponieważ zabrudzenia nie przylegają do karoserii tak bardzo, jak przed wykonaniem tego zabiegu. Lakier jest tez bardzo błyszczący, co dodatkowo wpływa na jakość całej powłoki i efekt, który może zobaczyć użytkownik po odebraniu pojazdu z warsztatu samochodowego.

Dzięki powłoce ceramicznej lakier nie traci swojego koloru, dzięki czemu przez dłuższy czas samochód wygląda tak, jakby dopiero wyjechał z salonu. Wykonanie tego zabiegu jest możliwe zarówno na nowych, jak i starszych modelach samochodu. Zanim jednak powłoka zostanie nałożona na starszy pojazd lakier musi być odpowiednio przygotowany – specjaliści pozbywają się wszelkich zarysowań i uszkodzeń.