Urodziny niespodzianka w Krakowie

Moja żona kocha romantyczne niespodzianki. Wiadomo, że ja jako facet mam z tym ogromny problem, bo nie wiem co się kobietom podoba. Jako, że zbliżały się urodziny mojej żony, a ona sama pochodzi z Krakowa pomyślałem, że urządzenie jej tam urodzin będzie świetnym pomysłem. Miała tam całą rodzinę, więc goście byli pewni. Trzeba było tylko znaleźć odpowiedni lokal. 

Urodziny w Krakowie były świetnym pomysłem 

urodziny krakówJa sam nie znałem zbyt dobrze Krakowa, a już na pewno nie znałem wszystkich lokali, które tam są. Wiadomo, że jest wiele takich kultowych miejsc, ale są także nowe miejsca, które są bardzo klimatyczne i serwują pyszne jedzenie. Stwierdziłem, że jedynym moim wyjściem jest telefon do mojej szwagierki i powiedzenie jej, że chce wyprawić żonie urodziny kraków jako jej rodzinne miasto nadaje się przecież idealnie. Siostra mojej żony bardzo ciepło i entuzjastycznie przyjęła mój pomysł. Powiedziała, że chętnie pomoże mi przy wyborze restauracji i wyręczy mnie przy ozdabianiu sali. Byłem jej wdzięczny, bo naprawdę się na tym nie znałem. Wysłała mi stronę internetowej jednej z restauracji razem z ich menu na imprezy. Jak dla mnie było świetne, bo znajdowały się w nim zarówno przekąski jak i dania ciepłe, zimne oraz desery. Ilości wypisane w menu także wydawały mi się odpowiednie, bowiem nie miała być to wielka uroczystość a po prostu impreza niespodzianka z okazji urodzin. Moja szwagierka bardzo mi pomogła. 

Bardzo pomocnym okazał się również manager sali, który sam wychodził z inicjatywą, proponował dania oraz ułożenie stołów. Muszę powiedzieć, że niespodzianka się udała a sam lokal zaskoczył nas bardzo pozytywnie. Jedzenie było pyszne, obsługa bardzo miła i zaangażowana a a co najważniejsze moja żona była bardzo zadowolona z niespodzianki.