Usuwanie przebarwień za pomocą lasera

Ostatnio zauważyłam, że na mojej twarzy zaczęły się pojawiać różnego rodzaju przebarwienia. Lekko się wystraszyłam. Muszę robić mocniejszy makijaż, żeby niczego nie było widać. Jutro mam wizytę u dermatologa. Ciekawa jestem, co mi powie na temat tych przebarwień.

Zabieg usuwania przebarwień przy pomocy lasera

laser na przebarwienia warszawaPoszłam do dermatologa. Ten powiedział mi, że są to przebarwienia hormonalne. Jestem już po pięćdziesiątce i takie przebarwienia mogą się u mnie pojawiać coraz częściej. Doradził mi, abym skorzystała z zabiegu laserowego usuwania przebarwień. Wrócę do domu i poważnie się nad tym zastanowię. Nigdy nie miałam robionych zabiegów laserowych i nie wiem, z czym się to wiąże. Poczytałam trochę w Internecie i myślę, że jak najbardziej mogę się na coś takiego zapisać. Wpisałam zatem w przeglądarce: laser na przebarwienia warszawa. Udało mi się znaleźć klinikę dermatologiczną, która się czymś takim zajmuje. Zapisałam się tam na konsultację. Na tej wizycie specjalista obejrzał moje przebarwienia i wszystko mi wytłumaczył, jeżeli chodzi o laser. Następna wizyta będzie już z użyciem tego sprzętu. Powiedział, że wystarczy w moim przypadku jedna sesja. Nadeszła w końcu ta wizyta. Dostałam znieczulenie na te miejsca i specjalista przystąpił do zabiegu. Miał specjalną rurkę, która wydmuchiwała chłodne powietrze, by laser mocno nie grzał mojej skóry. Powiedział, że po zabiegu mogę czuć, że lekko skóra piecze i będzie wrażliwa. Tak też faktycznie było, ale było to do wytrzymania.

Przez tydzień nie mogę nakładać makijażu, ani się opalać. Mam nadzieję, że przebarwienia znikną. Po tygodniu zauważyłam, że już prawie nie widać tych przebarwień. Skóra w miejscu zabiegu już się złuszczyła. Przebarwień już nie widać, z czego bardzo się cieszę.