Wybór wózka Bebetto

Wózek dla dziecka jest jak samochód dla dorosłego człowieka, można bez niego żyć, ale ciężko. Do wyboru mamy wersje głębokie dla noworodków, spacerówki dla starszych dzieci i specjalne trzykołowe wózki do biegania. Wybór właściwego nie jest prosty, bo jest duża konkurencja. 

Bebetto z serii Vulcano to dobry wózek?  

wózek bebetto vulcanoAby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, wózek dobrze jest kupić zanim się dziecko urodzi, ponieważ sporo sprawdzania i porównywania ofert jest przed rodzicami. Jedne mają lepsze amortyzatory, mniejsze koła, a jeszcze inne posiadają różne gadżety takie jak miejsce na kubek z kawą dla mamy, czy mufka na dłonie na poręczy do trzymania wózka. Jeżeli chcemy dokonać jednego, a dobrego zakupu, to warto wybrać wózek Bebetto Vulcano. To model, który łączy w sobie nowoczesny styl i funkcjonalne rozwiązania. Gondola Vulcano jest dość głęboka i ma opływowy kształt, a w jej podstawie znajduje się system wentylacji, który w połączeniu z wywietrznikami umieszczonymi w budce, zapewnia optymalny przewiew. Górna część podłoża wózka posiada regulację, umożliwiającą dostosowanie ułożenia główki dziecka do jego etapu rozwojowego. Nowo narodzone dzieci muszą leżeć na płasko w linii prostej, a starsze mogą mieć głowę nieco podniesioną. Pod wózkiem Bebetto znajduje się pojemna torba zapinana na zamek, w której możemy przewozić zakupy, lub rzeczy dla dziecka. Spacerówka Vulcano posiada duże siedzisko wyłożone miękką pianką, która zapewnia właściwe podparcie pleców siedzącego dziecka.

Wózek firmy Bebetto jest najczęściej wybieranym przez klientów, gdyż jest on bardzo kompaktowy, ma aktualne certyfikaty bezpieczeństwa i jest wykonany z lekkich materiałów. Ten model jest wytrzymały i z pewnością wystarszy na kilka lat intensywnego użytkowania.