Wynajęcie dużej hali magazynowej

Wiedziałam, że w firmie było sporo zmian, ale nie sądziłam, że będę musiała szukać dla szefa nowej hali. Podjął jakieś duże inwestycje i spodziewał się dość sporej dostawy produktów z zagranicy. Halę kazał mi znaleźć jak najszybciej, ponieważ było mało czasu do przyjazdu transportu.

Sporo miejsca w wynajętej hali magazynowej 

duża hala magazynowa z płyty warstwowejNa swojej pracy znałam się doskonale i wszystkie obowiązki wypełniałam z pełnym zaangażowaniem. Szef musiał jednak przekazać mi wytyczne, ponieważ nie do końca wiedziałam jakiej hali powinnam szukać. Dostałam niezbędne informacje i wiedziałam, że potrzebna była duża hala magazynowa z płyty warstwowej, którą szef chciał wynająć. Lokalizacja nie miała dla niego żadnego znaczenia, ważne, aby dostępna była w tym samym mieście. To dawało mi więcej możliwości w kwestii poszukiwania. Duże hale głównie mieściły się gdzieś na obrzeżach miasta. Znalazłam kilku przedsiębiorców, którzy w ofercie posiadali duże hale magazynowe i nawiązałam z nimi kontakt. Zdecydowałam się jednak na wynajęcie hali magazynowej, która mieściła się najbliżej firmy. Plusem było też to, że była dostępna od ręki, więc można było ją zająć nawet dzisiaj. Szef się bardzo ucieszył i od razu pojechał na miejsce, żeby podpisać umowę najmu i wpłacić pieniądze. W międzyczasie podał też dostawcy adres hali, żeby tam właśnie kierowca przyjechał z towarami. Hala była bardzo przestronna i szef wiedział, że wszystko co zamówił, bez problemu się w niej pomieści.

Kierowca dotarł do wynajmowanej hali magazynowej, która wcześniej została przygotowana. Dzięki mojemu sprawnemu działaniu wszystko udało się zrobić na czas a to było bardzo ważne. W hali było tak dużo miejsca, że szef bez problemu mógł zamawiać więcej produktów bez obaw i był tym zachwycony.