Wynajem atrakcji na imprezy plenerowe

Istnieją firmy, które zajmują się na co dzień wynajmem różnych atrakcji. Atrakcje te wynajmowane są przede wszystkim na festyny, koncerty, dożynki i inne rodzaje zabaw – głównie w okresie wiosenno-letnim. Wśród takich atrakcji coraz większą popularnością cieszy się Euro-Bungee.

Wykonywanie akrobacji w powietrzu na specjalnej uprzęży

eurobungeeJak sama nazwa wskazuje, jest to atrakcja podobna do skoków na bungee, ale zdecydowanie bardziej bezpieczna. Już kilkanaście lat temu tego typu atrakcje popularne były na plażach nad Morzem Bałtyckim np. w Kołobrzegu. Teraz atrakcję tę można wynająć w każdym miejscu w Polsce. Najważniejsze jest jednak to, że atrakcja ta skierowana jest nie tylko do dzieci, ale również do osób dorosłych. Urządzenie wcale nie jest skomplikowane. Takie eurobungee składa się z bardzo dużej trampoliny, do której przymocowana jest też specjalna uprząż. Na uprzęży można wykonywać różne skoki, akrobacje w powietrzu, odbijając się od trampoliny. Skoki są jednak znacznie wyższe niż na trampolinie przydomowej i sięgają nawet kilku metrów. Nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności, by bawić się przy pomocy Euro-Bungee. Z tego urządzenia może skorzystać każdy, a bezpieczeństwo zapewniane jest przez pracowników, którzy sprawują nadzór nad całą zabawą. To pracownicy instruują użytkowników Euro-Bungee, w jaki sposób prawidłowo założyć uprząż. W powietrzu można wykonywać salta, obroty. Uprząż nie skręca się, nie wiąże, więc można wykonywać akrobacje w różnych kierunkach – do przodu, do tyłu, na boki.

Dzięki Euro-Bungee zarówno dzieci jak i dorośli mogą poczuć dodatkowy zastrzyk adrenaliny. Jest to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu. Taki sprzęt to idealne rozwiązanie na imprezę plenerową. Euro-Bungee na pewno będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród uczestników imprezy.